FitnessFitness30 minut dla Ciebie!*

30 minut dla Ciebie!*

30 minut dla Ciebie!*

Rok 2024 zbliża się wielkimi krokami, więc jest to świetny czas, aby przyjrzeć się sposobom poprawy swojej rutyny fitness lub wprowadzić trochę nowości. Wszystko dotyczy zmiany i postępu; stagnacja zawsze prowadzi do stabilizacji lub wyrównania kondycji, jeśli nie dodajesz kreatywności do tego, co robisz! Na szczęście istnieje wiele sposobów, które należy rozważyć, patrząc na to, jakie zmiany należy wprowadzić, aby poprawić to, co robisz i stać się lepszą, szczęśliwszą i zdrowszą wersją siebie. Tutaj odkrywamy kilka sposobów, dzięki którym możesz „podkręcić głośność”, aby ustalić jasne cele i uzyskać najlepsze postępy w sprawności dzięki temu, co robisz!

[subscribe_to_unlock_form]

Oceń swoją obecną sytuację
Ok, to oczywiste! Pomyśl o tym, gdzie jesteś teraz i gdzie chciałbyś być. Uczciwe spojrzenie na sprawy pozwala podejmować właściwe decyzje i dokonywać niezbędnych zmian. Wiedz, gdzie jesteś, aby dostać się tam, gdzie chcesz!


Co chcesz osiągnąć?
Po ustaleniu punktu wyjścia dla zmian, które chcesz wprowadzić, zacznij myśleć w kategoriach tego, czego chcesz od swojej rutyny fitness; czy to lepsze nogi, zwiększone cardio, utrata wagi, lepsze napięcie mięśniowe czy po prostu naprawdę dobre samopoczucie? Staraj się zawsze jasno myśleć o swoich celach fitness, aby znaleźć jasną i spójną drogę do nich.


Zapisz cele!
Kiedy spisujesz swoje cele, rozpoczynasz twórczą drogę do nich; zasiałeś w swoim umyśle ziarno tego, co chcesz osiągnąć. Zapisywanie celów w jasny i zwięzły sposób to mały krok, który ma duży wpływ na cele fitness. Nigdy nie zaniedbuj małych rzeczy na swojej drodze do szczęśliwszego i zdrowszego siebie; wszystkie małe kroki składają się na większe rzeczy. Zapisuj swoje cele i umieszczaj je tam, gdzie możesz je codziennie widzieć, aby służyły jako mentalne przypomnienie tego, co chcesz osiągnąć i do czego aspirujesz. Połącz się mentalnie i emocjonalnie z tym, co chcesz osiągnąć, jak będziesz się czuł, gdy osiągniesz te cele?


Bądź realistą i zachowaj prostotę!
Czasami możemy skoczyć za daleko i zatracić się w dobrych intencjach. Wspaniale jest mieć dobre intencje, ale za nimi potrzebny jest solidny plan działania, który musi być zarówno realistyczny, jak i prosty. Nie myl i nie komplikuj tego, co chcesz osiągnąć, zbyt dużą ilością szczegółów! Jasno określ czas, który masz dostępny na treningi i jak często możesz się w nie zaangażować. Świadome zaangażowanie jest cenniejsze niż dobra intencja.


Podejmij działanie!
Gdy już mocno zaangażujesz się w to, jak poprawisz swoją kondycję, następnym krokiem jest podjęcie działań w tym kierunku! Zaplanuj swoje treningi z wyprzedzeniem i zachowaj motywację do ich wykonania; zawsze upewnij się, że lubisz to, co robisz. Zawsze motywują nas rzeczy, które kochamy robić!

Miej plan B!
Życie nie zawsze biegnie gładko i czasami pojawiają się niespodziewanie rzeczy, które mogą zakłócać rutynę treningową. Kiedy masz plan B, oznacza to, że zawsze jesteś przygotowany! Na przykład, dobrym planem B jest przeprowadzenie sesji treningowej w domu, którą możesz dostosować w razie potrzeby. Możesz nawet naprawdę cieszyć się treningami w domu, ponieważ możesz dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb; ale zawsze upewnij się, że istnieje pewien postęp, albo pod względem częstotliwości, czasu, intensywności lub rodzaju ćwiczeń, które wykonujesz. Dodanie nowych rzeczy do planu treningowego zawsze tworzy trochę „szybkiego startu” dla twoich mięśni i metabolizmu, gdy pracujesz nad nimi w sposób, do którego nie są przyzwyczajone!
Go Sport-it zapewnia treningi w domu dzięki szerokiej gamie sprzętu sportowego i fitness, którego możesz używać w domu, jeśli musisz przejść na plan B na pewien okres czasu. Nie odkładaj swojej sprawności fizycznej na dalszy plan, gdy spędziłeś tak dużo czasu na jasnym i pozytywnym myśleniu o swoich celach!

Go Sport-It została założona z myślą o rozwiązaniu współczesnego dylematu intensywnego życia i dostosowaniu sprawności fizycznej do okoliczności tam, gdzie jest to potrzebne. Starają się, aby ćwiczenia były łatwe, wygodne i przyjemne, bez względu na poziom sprawności lub harmonogram. Oferują wyjątkową kolekcję odzieży i sprzętu do ćwiczeń „w domu” i świętują wysiłki wszystkich, aby być w ruchu!
Go Sport-It oferuje następujące elementy, aby pomóc Ci dotrzeć do nowego Ciebie!
• Wysokiej jakości produkty treningowe – Ultraprzenośne i łatwe w użyciu, dzięki czemu każdy może rozpocząć nowy program, nawet jeśli zaczyna się od 10 minut dziennie.
• funkcjonalna odzież – w tym różnorodna linia legginsów, które świetnie wyglądają z unikalnym paskiem i oferują kieszeń do wygodnego przenoszenia Twoich rzeczy!
• Cały sprzęt treningowy zawiera specjalne przewodniki i dostęp do filmów treningowych przygotowanych przez ich ekspertów fitness, w tym instrukcje prostego montażu, jeśli jest to wymagane.
• Rodzina Go Sport-it aspiruje do wspierania Cię w Twoich wysiłkach i pragnie, abyś jak najlepiej wykorzystał Twoje zakupy i pozbył się wymówek!

Go Sport-it i wybór sprzętu FITGEAR pomaga stworzyć łatwą w użyciu „w domu”
siłownię. Jest różnorodna i pozwala swobodnie i we własnym tempie pracować na wszystkich obszarach ciała:

• Kolekcja przedmiotów obejmuje: drążki do podciągania, pierścień do pilatesu, wałek do ćwiczeń brzucha, suwaki i wałek do ćwiczeń mięśniowych, a wkrótce zaplanujemy więcej pozycji.
• Przewodniki treningowe i dodatki (takie jak opaski oporowe) są dołączone do każdego pakietu i można ich używać do zwiększania trudności oraz różnicowania rodzaju i intensywności treningów.
• Sprzęt jest wysokiej jakości, ale opłacalny. Przedmioty są lekkie, przenośne i łatwe do przechowywania.
• Wielu ich klientów zabiera ze sobą sprzęt podczas podróży, co pozwala im bezproblemowo ćwiczyć w pokojach hotelowych.
• Ćwicz całe ciało (rdzeń, brzuch, ramiona, barki i nogi), a następnie możesz rozwinąć te mięśnie kijem masującym, aby uzyskać trwałą ulgę po treningu. Niezależnie od tego, czy zaczynasz od 10 minut, czy 30 minut, Go Sport-It celebruje Twoje wysiłki po drodze.
• Roczna gwarancja 100% satysfakcji = brak ryzyka.
Sekretem udanego planu ćwiczeń lub rutyny treningowej jest umiejętność dostosowania się i skupienie się na celu! „Małe czkawki” życia zawsze będą się pojawiać; mądrze jest zawsze myśleć z wyprzedzeniem, aby móc pracować z każdym z życiowych wyzwań, a nie przeciwko nim! Musisz nauczyć się kochać te „plany B” i zasługujesz na to, aby czuć się dobrze i być najlepszym sobą, gdy zbliżasz się do 2023 roku i później!

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...