PodróżeKorzyści z wizyty w SPA*

Korzyści z wizyty w SPA*

Korzyści z wizyty w SPA*

Czy czasami czujesz, że chcesz uciec do innego świata? Może na kilka godzin, bo jesteś naprawdę zmęczony? Ta pilna potrzeba, której możesz doświadczyć, zwłaszcza w scenariuszu miejskim, staje się obecnie coraz bardziej powszechna.

Więc co możesz z tym zrobić? Dzień w spa. Dzień w spa to błogosławieństwo. Pomoże Ci oddać się potrzebnemu „ja” czasowi, aby się wyłączyć i zrelaksować, naładować, odtruć i upiększyć.

Nowoczesne spa zapewniają szereg zdrowych doznań. Uzdrawiające moce terapii dotykowej były objaśniane od czasów starożytnych.

Terapie dotykowe są nierozerwalnie związane ze spa. Pielęgnujący dotyk profesjonalnego terapeuty na twoim ciele ma korzyści, które mogą wykraczać poza sferę fizyczną. Tutaj znajdziesz więc listę korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki masażom terapeutycznym.

Sesja masażu to odpoczynek od pracy, rodziny, przyjaciół… na zwolnienie tempa i odstresowanie.
Masaż poprawia krążenie krwi, dostarczając komórkom tlenu i składników odżywczych.
Masaż stymuluje układ limfatyczny, który usuwa produkty przemiany materii z organizmu.
Uwalnia hormon zwany serotoniną, który poprawia „dobry” smak ciała i umysłu. Podczas korzystania z usługi spa twoje ciało i umysł są w harmonii.


Zawodowi sportowcy odczuwają ogromną ulgę w łagodzeniu napięć i skurczów mięśni dzięki przeszkolonym terapeutom i rozluźniają każdą część ciała poprzez głębokie masaże tkanek.
Korzyści prenatalne i poporodowe dla kobiet są jednym z najważniejszych czynników wpływających na doświadczenie masażu.


Terapia masażu może pomóc w łagodzeniu bólu w przewlekłych stanach, takich jak zapalenie stawów, rwa kulszowa i skurcze mięśni.


Usługa modelowania sylwetki może utrzymać dodatkowe kilogramy i utrzymać ciało w formie i pięknie.
Olejki do ciała delikatnie złuszczają skórę, jednocześnie promując odnowę komórkową i oczyszczając pory. Daje również skórze równomierną ulgę.
Zabiegi wodne zapewniają organizmowi prawdziwą równowagę, ponieważ woda zapewnia równowagę.
Zabiegi cieplne: wilgotne powietrze rozgrzewa ciało, pobudzając krążenie krwi i jednocześnie inicjując proces oczyszczania.


Błota lecznicze złuszczają martwy naskórek, eliminują toksyny i poprawiają krążenie.
Body wraps są tak samo korzystne, jak szybkie remineralizowanie organizmu, uzupełnianie go w składniki odżywcze i pierwiastki, które na co dzień są tracone. Zwiększając nawilżenie skóry, poczujesz się odmłodzona i zrelaksowana.


Zimna woda i lód nałożone na Twoje ciało pobudzą układ krążenia, limfatyczny i odpornościowy.
Obecnie większość uzdrowisk oferuje usługi żywieniowe.
Terapeuta lub profesjonalista powinien wykonywać wszystkie zabiegi i masaże. W ten sposób gwarantowana jest bezpieczna i lepsza obsługa.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...