Dom & TyPomóż w walce z rakiem z każdym łykiem NOWEJ LION Action Blend!...

Pomóż w walce z rakiem z każdym łykiem NOWEJ LION Action Blend! *

Pomóż w walce z rakiem z każdym łykiem NOWEJ LION Action Blend! *

Kawa ze Straży Pożarnej, aby przekazać wszystkie wpływy z nowej palonej mieszanki LION Action Blend.
FDC i LION łączą siły, aby zebrać fundusze dla Firefighter Cancer Support Network, organizacji non-profit, która pomaga strażakom w walce z rakiem w całym kraju.

Fire Department Coffee i LION, największy rodzinny producent środków ochrony indywidualnej (PPE) w Stanach Zjednoczonych, wprowadzą na rynek LION Action Blend Coffee Roast 10 kwietnia 2019 r. 100% wpływów na rzecz Strażaka Raka Sieć wsparcia (FCSN). Dla mężczyzn i kobiet, którzy codziennie ryzykują życiem w straży pożarnej, rak jest jednym cichym zagrożeniem zawodowym, które stale rośnie.

© Catalyst Design & Photography – www.catalystrockford.com

[subscribe_to_unlock_form]

LION Action Blend Coffee Roast można kupić na www.firedeptcoffee.com

Według badań CDC/National Institute for Occupational Health and Safety (NIOSH) strażacy mają o 9% wyższe ryzyko zdiagnozowania raka i 14% wyższe ryzyko zgonu z powodu raka niż reszta populacji USA.

„U strażaków diagnozowane są bardziej złośliwe nowotwory, w znacznie młodszym wieku. To z powodu wdychania spalanych nowoczesnych materiałów syntetycznych i chemikaliów” – powiedział założyciel Straży Pożarnej ds. Kawy Luke Schneider. „To niezwykle trudne dla rodzin, zarówno finansowo, jak i emocjonalnie. Jest to jeden z powodów, dla których dołączyliśmy do LION, aby wesprzeć Firefighter Cancer Support Network”.

Działania przeciw rakowi w straży pożarnej

Rak jest najbardziej niebezpiecznym i nieuleczalnym zagrożeniem dla zdrowia strażaków. Wiele badań wielokrotnie wykazało wiarygodne dowody na statystycznie wyższe występowanie wielu rodzajów raka u strażaków w porównaniu z ogólną populacją amerykańską, zgodnie z białą księgą FCSN 2013 „Podejmowanie działań przeciwko rakowi w straży pożarnej”
Firefighter Cancer Support Network wykracza poza zwiększanie wsparcia finansowego i zwiększanie świadomości na temat zagrożenia rakiem w miejscu pracy oraz znaczenia wczesnych badań przesiewowych. Pomagają, zapewniają wsparcie i udzielają wskazówek od początkowych etapów diagnozy, aby upewnić się, że strażak i członkowie rodziny nie są sami.

„Fire Department Coffee pasjonują się dwiema rzeczami: robieniem wysokiej jakości kawy o wyśmienitym smaku oraz wspieraniem naszych braci i sióstr w potrzebie. Kiedy zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą LION, aby zebrać pieniądze dla Firefighter Cancer Support Network, chcieliśmy stworzyć kawę, która uchwyciła istotę, do której wszyscy nasi bracia i siostry są wezwani każdego dnia — działanie. Bez względu na to, jak bardzo jesteśmy zmęczeni, jak chorzy, jak bardzo zaniedbani jesteśmy, zawsze musimy być gotowi do działania” – powiedział Schneider.

Główny palacz kawy w Straży Pożarnej i emerytowany kapitan straży pożarnej, David McWilliams, służył w straży pożarnej przez 35 lat. W 2018 roku u McWilliamsa zdiagnozowano zaawansowanego czerniaka złośliwego. Oprócz oferowania mentora, FCSN zapewnił pakiet opiekuńczy „Toolbox” zawierający przydatne informacje i materiały ułatwiające organizację podczas całej podróży.
Cały dochód z nowej LION Action Blend Coffee zostanie przeznaczony na wsparcie FCSN w ich misji. Ta nowa średnio ciemna pieczeń ma śmiały smak z dodatkowym kopem, który wspiera naszych najciężej pracujących mężczyzn i kobiet.
Do kupienia na www.fireeptcoffee.com.

LION zaprezentuje LION Action Blend na Fire Department Instructors Conference (FDIC) International, stoisko nr 1323, w dniach 11-13 kwietnia.

O kawie straży pożarnej:

Luke Schneider uruchomił Fire Dept. Coffee w lipcu 2016 roku z misją zrobienia wspaniałej kawy z jeszcze większą misją wspierania potrzebujących bohaterów naszego narodu. 10% wpływów z każdego zamówienia przeznaczane jest na wsparcie chorych lub rannych strażaków i służb ratowniczych. Połącz się z Fire Dept. Coffee w mediach społecznościowych, śledząc @firedeptcoffee na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...