Dom & TyDom& TyPrzyszłość Wellness*

Przyszłość Wellness*

Przyszłość Wellness*

Lisa Masterson, MD, ginekolog/położnik certyfikowany przez zarząd, z radością ogłasza uruchomienie Dr. Pink, w pełni wirtualnej platformy internetowej zaprojektowanej, aby pomóc osiągnąć osobiste cele w zakresie zdrowia i urody. Jedyna w swoim rodzaju praktyka medyczna doktora Mastersona w Santa Monica jest miejscem zdrowia, piękna i całkowitego dobrego samopoczucia ciała, umysłu i ducha. W zabytkowej kamienicy znajduje się jej wyjątkowe Ocean Oasis Spa, które oferuje pełen zakres medycyny tradycyjnej i uzupełniającej, w tym hormonoterapię, osocze bogatopłytkowe, zabiegi spa, botox, kąpiele dźwiękowe, masaże i reiki. Obecnie jest także domem dla Dr. Pink, innowacyjnego wirtualnego programu wellness telemedycyny.

[subscribe_to_unlock_form]

Dr Pink pozwala kobietom i mężczyznom korzystać z technologii, aby przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem pod nadzorem lekarza. Pacjenci ustalają wirtualne wizyty u licencjonowanego lekarza odnowy biologicznej, który śledzi ich fizyczny i duchowy proces za pomocą wizyt telezdrowia i technologii noszenia na ciele. W zależności od osobistych celów mogą wybierać między dostosowanymi programami odnowy biologicznej, w tym:

  • Utrata masy ciała / odżywianie
  • Ciąża
  • Klimakterium
  • Płodność i nie tylko…

Dr Masterson, który specjalizuje się w położnictwie, ginekologii, niepłodności, ginekologii w okresie dorastania, planowaniu rodziny i kontroli wagi, mówi, że dr Pink oferuje sposób na nawiązanie kontaktu ze społecznością kobiet zajmujących się zdrowym stylem życia. „Nie mogę przecenić, jak satysfakcjonujące było obserwowanie, jak nasi pacjenci osiągają swoje cele – czy to utrata wagi, zdrowa ciąża, czy zarządzanie menopauzą z całkowitą mocą, aby dalej żyć jak najlepiej. Jako lekarz jestem bardzo podekscytowany możliwościami, które są teraz dostępne wraz z ewolucją telemedycyny, która wprowadza nas wszystkich w przyszłość dobrego samopoczucia”

Dr Masterson jest najlepiej rozpoznawana w roli nominowanej do nagrody Emmy współprowadzącej nagrodzonego Emmy konsorcjalnego dziennego talk show medycznego „The Doctors”. Ma liczne występy w mediach, w tym w „Dr. Phil, „Good Morning America”, „Anderson Cooper 360” i wiele innych. Dr Masterson wykonała na żywo cesarskie cięcie w Discovery Live, urodziła dziecko w Afryce w „The Doctors” i stworzyła zeszyt ćwiczeń, aby pomóc nastolatkom w seksualności i pewności siebie. Napisała również pamiętnik opisujący bariery, które pokonała, aby zostać lekarzem i prowadzi popularny podcast „Zdrowie na obcasach” z dr Lisą.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...