Zdrowie & RodzinaZdrowie & RodzinaTwoje nawyki wpływają na jakość Twojego życia!*

Twoje nawyki wpływają na jakość Twojego życia!*

Twoje nawyki wpływają na jakość Twojego życia!*


Wszystkie te małe rzeczy, które robisz w ciągu dnia, składają się na coś wielkiego. Tak więc, niezależnie od tego, czy robisz wiele małych negatywnych rzeczy, które wszystkie składają się na negatywny wynik, czy też robisz wiele małych pozytywnych rzeczy, które mają wzmacniający wpływ, jesteś odpowiedzialny za bycie świadomym swoich nawyków i upewnienie się, że jesteś zadowolony z konsekwencji.

[subscribe_to_unlock_form]

Wszyscy mamy nawyki. Odnoszą się do myśli, uczuć, zachowań i rytuałów, które podświadomie wykonujemy w pętli. Musimy się w nich odnaleźć i poświęcić czas na zaszczepienie pozytywnych nawyków zgodnych z naszymi wartościami, intencjami i celami, aby jak najlepiej wykorzystać pracę w domu.

POZYTYWNE NAWYKI W PRACY
Kiedy pracujesz poza domem, rozwijasz i wpadasz w nawyki, które wspierają Cię (miejmy nadzieję!) w pozytywnym i proaktywnym dniu w pracy. Być może będziesz musiał zaszczepić i utrzymać nowe pozytywne, celowe i wyrachowane nawyki w swoim nowym stylu życia teraz, gdy pracujesz w domu. Te nawyki pomogą ci ustawić priorytety dla twoich ogólnych intencji, celów oraz pomogą, aby twój dzień pracy w domu był tak pozytywny i proaktywny, jak to tylko możliwe.

Będziesz potrzebować trochę samoświadomości, szczerości wobec samego siebie i dużej dawki motywacji i samodyscypliny, ale poświęcenie czasu na zidentyfikowanie tych, które musisz zniwelować i tych, które musisz zamanifestować, pomoże Ci mieć lepsze ogólne wrażenia z życia zawodowego w domu.

Tak więc, zanim zaczniesz przyglądać się wpajaniu nowych nawyków, sprawdź stan istniejących i zadaj sobie pytanie:

 • Które mnie powstrzymują?
 • Jakie nawyki mi służą?
 • Koncentrując się na zaszczepianiu nowych, zadaj sobie pytanie:
 • Jakie są moje intencje?
 • Jak ma wyglądać mój dzień pracy?
 • Jak chcę się czuć?
 • Co chcę zrobić?
 • Co chcę osiągnąć?
 • Jak będę dbał o swoje zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne w ciągu dnia pracy?
 • Jak zachować dobre nawyki?

  Utrzymanie dobrych nawyków jest nieco trudniejsze i zajmie trochę czasu, aby zakorzenić się w Twojej podświadomości. Napisz więc listę rzeczy do zrobienia, kiedy wprowadzasz te nowe nawyki do swojego dnia pracy.

Pamiętaj, że utrzymanie nawyków wymaga samodyscypliny i motywacji. Zadaj więc sobie pytanie, jakie będzie życie, jeśli podejmiesz wysiłek, aby zainwestować we własne dobro i jakie będą konsekwencje, jeśli tego nie zrobisz.

Wiele drobiazgów składa się na dużą różnicę, więc zastanów się, jak Twoje nawyki we wszystkich częściach dnia wpływają na cały dzień.

Zastanów się, czego potrzebujesz i co możesz zrobić na co dzień, aby jak najlepiej wykorzystać swój dzień, na przykład:

 • Nawyki przed snem
 • Poranne nawyki
 • południowe zwyczaje


Rytuały końca dnia pracy
Wpajając dobre nawyki i rytuały samoopieki, maksymalnie wykorzystasz swój dzień pracy i pomożesz sobie zachować pozytywne nastawienie i stan, co pomoże ci być najlepszym przed, w trakcie i po pracy!

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...