Dom & TyDom& TyUtrzymanie czystości dla zdrowia i higieny*

Utrzymanie czystości dla zdrowia i higieny*

Utrzymanie czystości dla zdrowia i higieny*

Rok 2020 przesunął granice naszych myśli, zachowań i działań związanych z czystością i higieną osobistą. Podczas pandemii koncentracja i waga przywiązywana do odkażania zmusiła nas do dostosowania nowych zachowań i rytuałów, które wcześniej mogliśmy uważać za oczywiste.

Tak, oczywiście wszyscy myliśmy ręce, ale musieliśmy to robić częściej, przez dłuższy czas, a po każdym wejściu lub wyjściu z placówki lub środka transportu przenosiliśmy sprawy na zupełnie nowy poziom. Rok 2020 dał nam dużo więcej do myślenia. Oprócz naszej czystości i higieny oczekiwaliśmy również tego samego od innych osób i instytucji.


Wchodząc w 2021 r., przechodzimy na nowsze sposoby utrzymywania czystości i higieny. Dla wielu osób z nadwrażliwością skóry ciężar odkażania byłby trudny do zniesienia, ponieważ wiele środków odkażających musiało zawierać około 60-70% alkoholu, aby usunąć bakterie i cząsteczki wirusów. Tak wysoki poziom alkoholu wysuszyłby skórę i spowodowałby co najmniej zaczerwienienie.

Utrzymywanie uważności wokół higieny
Bez względu na to, jak silne są te chemiczne środki czyszczące, odkażające i czyszczące na skórę, musimy pamiętać, że nadal potrzebujemy środków ostrożności, gdy pandemia trwa.
Uzbrojeni w lepszą wiedzę i świadomość dotyczącą czyszczenia i higieny, możemy szukać lepszych, bardxiej komfortowych sposobów na utrzymanie siebie i naszych przestrzeni w czystości i higienie bez uszkadzania lub ranienia naszej skóry. Oto kilka wskazówek dla Ciebie!

Naturalne produkty, w tym środki roślinne i olejki eteryczne, mogą być idealnym sposobem na ochronę skóry, a także utrzymanie jej w czystości i odkażeniu. Na przykład aloes, cytryna i olejek z drzewa herbacianego mają silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Wiele produktów do czyszczenia i higieny zawiera tego rodzaju naturalne środki. Wybieraj produkty, które w większym stopniu opierają się na ich naturalnej niż chemicznej zawartości.


Cud chusteczek! Chusteczki antybakteryjne nigdy nie były tak popularne. Posiadanie paczki chusteczek pod ręką może sprawić, że stała czystość i higiena stanie się mniej uciążliwa. Są znacznie mniej nieporęczne niż tradycyjny środek dezynfekujący w butelce lub mydło, a mimo to świetnie sprawdzają się w utrzymaniu czystości. A co więcej, chusteczki są wygodne i wszechstronne; łatwo poradzisz sobie z czyszczeniem i higieną! Zwróć uwagę na chusteczki, które mogą nie być w 100% wolne od środków chemicznych, ale mogą mieć wyższą zawartość naturalnych środków czyszczących i nawilżających, które są łagodniejsze dla skóry.


Niezależnie od tego, jak na to spojrzymy, rzeczywistość w naszym świecie będzie się różnić od tego co znamy jeszcze przez długi czas. Jeśli w pełni wykorzystamy naturalne produkty i środki zaradcze, możemy przejść do 2021 roku z lepszymi opcjami utrzymania skóry, przestrzeni i powierzchni w czystości!

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...