Podróże10 rzeczy, które warto zabrać na rodzinny wypad na plażę*

10 rzeczy, które warto zabrać na rodzinny wypad na plażę*

10 rzeczy, które warto zabrać na rodzinny wypad na plażę*

Wszyscy wiedzą, jak spakować krem ​​do opalania i zabawki do piasku, gdy wybierają się na plażę z dziećmi. Ale jest 10 rzeczy, które warto zabrać na plażę, o których większość ludzi zapomina. Niezależnie od tego, czy spędzasz tydzień w egzotycznym kurorcie, czy podróżujesz na piaszczyste plaże na wybrzeżu Florydy (może Omni Amelia Island Resort?), upewnij się, że spakujesz się sprytnie, aby nie spędzać czasu na szukaniu tych przedmiotów w lokalnym sklepie spożywczym lub aptece. Zaoszczędzisz pieniądze, czas a nawet zdrowie psychiczne, jeśli planujesz z wyprzedzeniem z tymi 10 przedmiotami!

[subscribe_to_unlock_form]

  1. Krem Moo: Piasek jest lepki i swędzi. Może powodować wysypki i prowadzić do poważnych problemów – zwłaszcza u małych chłopców. Udderly Smooth Moo Cream to najlepsza rzecz, jaką znaleźliśmy, aby złagodzić dyskomfort spowodowany przez piasek w niewłaściwych miejscach.
  2. Torby Shell: Te małe torby z siatki są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Każda osoba powinna mieć własną siateczkową torbę ze sznurkiem, aby podczas spaceru po plaży mogła zbierać swoje ulubione muszle. Kup je zgodnie z ulubionym kolorem każdej osoby, aby ułatwić sobie korzystanie z nich.
  3. Akcesoria do aparatu i telefonu: Plaża oferuje wiele niesamowitych okazji do robienia zdjęć, których nie chcesz przegapić. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą aparat i przenośne ładowarki, baterie i kartę pamięci, aby móc uchwycić wyjątkowe wrażenia, jakie oferują wakacje na plaży.
  4. Talia kart: Pogoda jest nieprzewidywalna, gdy zbliżasz się do plaży. Przygotuj się na deszczowy dzień, pakując talię kart lub grę planszową, z której może korzystać cała rodzina.
  5. Urządzenie mobilne: Dzieci uwielbiają bawić się w piasku i falach, ale zmęczą się i będą potrzebować trochę czasu na odpoczynek. Ponieważ większość dzieci będzie zbyt podekscytowana, aby się zdrzemnąć, spakuj urządzenie mobilne i pobierz filmy i gry, które zapewnią im zaangażowanie przez około półtorej godziny, aby mogły odpocząć i przygotować się na więcej zabawy na słońcu.
  6. Tylenol (lub środek zmniejszający gorączkę): Oparzenia słoneczne powodują, że czujesz się nieszczęśliwy. Potrzebujesz lekarstwa, które możesz zażywać, aby złagodzić bóle głowy lub pomóc w gorączce.
  7. Torby Ziploc: Torby Ziploc mogą być przydatne podczas każdego urlopu. Możesz ich użyć do zebrania muszelek, spakowania przekąsek na plażę lub schowania mokrego kostiumu kąpielowego. Nie wychodź z domu bez co najmniej jednego pudełka torebek Ziploc!
  8. Marker Sharpie: Najlepszą rzeczą w markerze Sharpie jest to, że nie ściera się kiedy się zamoczy. Jeśli podróżujesz z dziećmi, wiesz, jak zaborcze mogą być w stosunku do swoich wspaniałych skarbów, które znajdują. Niech każde dziecko oznaczy swoje torby, kubki lub gogle, aby nie było dyskusji, kto ma który.
  9. Butelka na piasek: Każdy chce zabrać do domu pamiątki z wycieczki na plażę. Dlaczego nie zabrać ze sobą małych plastikowych butelek ze sklepu hobbystycznego, aby napisać datę i nazwę plaży, aby zebrać trochę prawdziwego piasku z miejsca, w którym się zatrzymałeś?
  10. Latarka: Latarka jest nie tylko niezbędna podczas nocnego poszukiwania krabów na plaży, ale także zapewnia bezpieczeństwo podczas pobytu w nieznanym mieszkaniu lub hotelu. Jeśli nadejdzie burza lub zgasną światła, będziesz mógł poprowadzić swoją rodzinę w bezpieczne miejsce.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...