O nas

Platforma Dzień Dobry Wellness jest oparta na Magazynie Wellness którego pierwsze wydanie ukazało się na rynku Stanów Zjednoczonych Ameryki i Kanady w grudniu 2006 roku.

Głównym celem platformy Dzień Dobry Wellness jest popularyzacja zdrowego stylu życia poprzez praktyki profilaktyczne. Artykuły oraz informacje na niej zawarte są przedstawiane w formacie samopomocy, zaprojektowanym tak, aby zapewnić czytelnikom podstawowe informacje i cenne umiejętności, które pomogą im dokonać korzystnych dla zdrowia zmian w ich życiu.

Czym się zajmujemy

Platforma Dzień Dobry Wellness jest skierowany do kobiet w wieku od 24 do 74 lat o szerokim profilu demograficznym, w tym aktywnych zawodowo kobiet i gospodyń domowych. Praktycznie każdy czytelnik znajdzie odpowiedź na pytania dotyczące swojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzień Dobry Wellness jest źródłem porad dotyczących zdrowego stylu życia, praktyk profilaktycznych, radzenia sobie ze stresem, ćwiczeń i świadomości ciała. To także doskonały przewodnik po stale rozwijającym się rynku produktów i suplementów prozdrowotnych.

Dzień Dobry Wellness jest źródłem praktycznych informacji na temat zdrowia i dobrego samopoczucia. Dostarczamy Czytelnikom najświeższe informacje na temat zdrowia, sprawności, odżywiania oraz zdrowego, aktywnego stylu życia. Jest to najlepsze miejsce z inspirującymi, unikalnymi treściami dotyczącymi stylu życia i zdrowia. Reklamuj się z nami - pomóż ludziom znaleźć codzienne sposoby na dobre samopoczucie. ZAPYTANIE O MEDIA KIT I WSPÓŁPRACE: e-mail: reklama@dziendobrywellness.pl