PodróżePodróże100 miejsc na Kubie, które każda kobieta powinna odwiedzić*

100 miejsc na Kubie, które każda kobieta powinna odwiedzić*

100 miejsc na Kubie, które każda kobieta powinna odwiedzić*

Autor: Conner Gorry

Sekret wyszedł na jaw: Kuba jest najseksowniejszym i najbardziej magnetycznym celem podróży na świecie. Nie jest tajemnicą, że ludzie zza rogu i z całego świata od dziesięcioleci odkrywają i zakochują się w największej karaibskiej wyspie. Teraz Ty też możesz dzięki 100 miejscom na Kubie, które każda kobieta powinna zwiedzić, napisanym z wyjątkowej perspektywy nowojorczyka, który od ponad 15 lat mieszka w Hawanie.

[subscribe_to_unlock_form]

100 miejsc opisanych w tej książce jest wynikiem dziesięcioleci podróży, badań i życia na Kubie przez amerykańskiego dziennikarza o niespotykanym dostępie, zapewniającym podróżnikom niezrównane wrażenia. O wiele więcej niż lista nakazów, te narracje zawierają przygody i wpadki, opinie wtajemniczonych, slang, plotki i rozmowy z Kubańczykami podczas historycznej zmiany, w której wyparowało sowieckie poparcie.


„Jako fotograf w ciągu ostatnich 22 lat podróżowałem na Kubę ponad 70 razy. Znam już tę wyspę całkiem dobrze, ale jeśli potrzebuję jakichkolwiek szczegółów lub wyjaśnienia tego, co może się dziać na Kubie, odwiedzam Conner Gorry w Cuba Libro, w małej kawiarni/księgarni w Hawanie. Mieszka tam od 16 lat i o wszystkim wie wszystko. Jej nowa książka jest skarbnicą dla odwiedzających wyspę.


Autor Conner Gorry rozszyfrowuje tajemnice Kuby, opisując najbardziej urzekające miejsca, dźwięki i lokalizacje z dala od utartych szlaków. Literackie, seksowne, kapryśne i uduchowione, 100 miejsc na Kubie, które każda kobieta powinna zwiedzić jest napisana dla inteligentnej i ciekawskiej podróżniczki, która chce zobaczyć Kubę na swój sposób. Dostępne na Amazon w Kindle, miękkiej i twardej oprawie. (ISBN: 978-1-60952-129-5, wydawca: Travelers’ Tales, 344 strony. Gatunek: Cuba Travel/Women’s Travel/Travel Literature. Pierwsze nakłady 10.000)


O Connerze Gorry


Conner Gorry jest nowojorską pisarką i dziennikarką, która od 2002 roku dzwoni do domu w Hawanie, gdzie pracuje jako starszy redaktor MEDICC Review, jedynego recenzowanego czasopisma w języku angielskim poświęconego zdrowiu i medycynie kubańskiej. Oprócz wkładu w wiele gazet, magazynów i antologii, w tym The Best Women’s Travel Writing i The Best Travel Writing, jej ostatnie książki to Cuban Harlistas: Mi Amor i Havana Street Style. Jej blog Here is Havana został nazwany „najlepszym dostępnym tekstem o codziennej Kubie”. W 2018 roku wydała TWATC, zbiór poezji i prozy, dostępny w Cuba Libro, anglojęzycznej księgarni i kawiarni, którą założyła w 2013 roku. Aby uczcić wydanie tej książki, zrobiła sobie tatuaż przedstawiający bohaterkę Henry Reeve. Conner Gorry udzieliła wywiadów The Associated Press, The BBC, Travel Channel, PRI „The World”, Travel Show, Uncommon Grounds, Das Erste (Niemcy), The Today Show.


Założona w 1993 roku firma Travelers’ Tales publikuje najlepsze teksty podróżnicze autorstwa światowej sławy autorów i wschodzących pisarzy, aby inspirować i oświecać czytelników poprzez prawdziwe historie podróżników, którzy przeniknęli głębię swoich doświadczeń. Nagradzana seria obejmuje przewodniki krajowe i regionalne; książki poruszające tematy podróży kobiet, duchowości, jedzenia, humoru i przygody; poradniki podróżnicze; jednoautorskie narracje podróżnicze.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...