UmysłUmysł5 kluczowych wskazówek, które pomogą Ci zmienić nastawienie*

5 kluczowych wskazówek, które pomogą Ci zmienić nastawienie*

5 kluczowych wskazówek, które pomogą Ci zmienić nastawienie*

Przez ostatnie 28 lat, najlepiej sprzedający się autor, doradca i trener życia, David Essel, pomógł milionom ludzi na całym świecie radykalnie poprawić ich nastawienie. We wszystkich 10 książkach Davida, z których dwie stały się bestsellerami, dotyka on siły nastawienia, jego znaczenia oraz tego, jak tę zmianę rozpocząć. W specjalnym wydaniu dla Wellness, David Essel przedstawia zapowiedź swojej nowej książki „Focus! Zabij swoje cele… Sprawdzony przewodnik po ogromnym sukcesie, silnej postawie i głębokiej miłości”. Sprawdźcie sami.

[subscribe_to_unlock_form]

Oto pięć kluczowych i prostych wskazówek, które pomogą Ci zacząć zmieniać swoje nastawienie.


Numer jeden. Wypowiedz dwa komplementy każdego dnia. W tym jeden komuś, kogo nigdy wcześniej nie spotkałeś lub w ogóle nie znasz. Czy wiesz, że możesz dać komplement w około 30 sekund? Więc proszę o 60 sekund z Twojego dnia, szukając ludzi, którzych podniesiesz na duchu, co będzie miało odwrotny efekt.
Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz skomplementowałeś kogoś, a on spojrzał ci w oczy i uśmiechnął się? Co sprawiło, że poczułeś się dobrze? Cóż, oczywiście sprawi, że poczują się świetnie, ale co z wpływem na Ciebie? Nie jest egocentryczną sprawą dawanie komuś komplementu, ale nasza postawa znacznie się poprawi, gdy zaczniemy starać się podnieść innych na duchu.


I nie musi to być skomplikowany komplement… „Te kolczyki sprawiają, że kolor Twoich oczu zniewala, bardzo, bardzo piękne… Wiem, że powiedziałeś, że chodzisz na siłownię i to naprawdę widać. Nie wiem, ile schudłaś, ale wyglądasz fantastycznie… Wiem, że nasz kolega z biura był dziś na Ciebie bardzo zły, ale chciałem tylko dać Ci znać, że patrząc, jak tam stoisz, weź duży oddech, ale nie atakuj. Wiele się dzisiaj nauczyłem, obserwując, jak wchodzisz w interakcję pod presją”.

Numer dwa. Codziennie poświęć trochę czasu dla siebie. Jak by było, gdybyś każdego wieczoru brała gorącą kąpiel? A może słuchał ulubionej muzyki przez 15 minut przed pójściem spać? Albo poszedłeś na 21-minutowy spacer przed snem, mimo że czułeś się wyczerpany, ponieważ wiedziałeś, że zrobienie czegoś dla własnej troski będzie miało dramatyczny wpływ na Twoje samopoczucie?
Tyle razy, kiedy ludzie myślą o dbaniu o siebie, myślą o półtoragodzinnym masażu lub maseczce, ale to wcale nie jest konieczne. Twoja postawa radykalnie się poprawi, jeśli codziennie będziesz okazywać sobie miłość i troskę, nawet jeśli będzie to tylko 15 minut dziennie. W konsekwencji dzień po dniu, poprawi Twoje nastawienie.

Numer trzy. Naucz się mówić słowo „nie”. To bardzo trudne dla wielu z nas, zwłaszcza tym, którzy wiedzą, że są współzależni w życiu. Na początku, kiedy mówisz komuś „nie” ta osoba może poczuć się rozczarowana, ty sam również możesz odczuwać w związku z tym dyskomfort, ale z biegiem czasu, kiedy regularnie odmawiasz i nie przeciążasz swojego harmonogramu jeszcze jednym planem, aby zadowolić kogoś innego, Twoja nastawienie do życia zacznie się poprawiać. Poczujesz się lepiej. Odzyskasz kontrolę nad własnym życiem. Co może pomóc w utrzymaniu Twojej nastawienia na najwyższym możliwym poziomie.

Numer cztery. Twój poranny rytuał, poranna rutyna, być może jeden z najważniejszych sposobów na poprawę swojej postawy każdego dnia. Wstawaj 20 minut wcześniej, więc nie musisz się spieszyć. Pośpiech wywołuje niesamowitą reakcję na stres w ciele i mózgu… Niszcząc świetne nastawienie. Ale kiedy wstajemy rano, mając dodatkowe 20 minut na siedzenie, może poczytaj Biblię lub książkę motywacyjną… Nasza postawa zaczyna się w tak piękny i potężny sposób. Będziesz mi dziękował do końca życia, gdybyś teraz wprowadził tę jedną zmianę.


Numer pięć. O mój Boże, proszę znajdź coś do śmiechu każdego dnia! Nie obchodzi mnie, czy musisz wejść na YouTube i Google jakiś komediowy skecz, który cię rozśmiesza, czy masz dobrego przyjaciela, który jest świetny w opowiadaniu dowcipów, a może wejdziesz do Internetu i Google 100 najlepszych dowcipów ze wszystkich razy… Nie ma dla mnie znaczenia, co robisz, ale śmiech, humor, takie, które sprawiają, że twój brzuch się trzęsie, ma niesamowicie pozytywny wpływ na natychmiastowe wzmocnienie twojej postawy! Żadna z powyższych wskazówek nie zajmie Ci dużo czasu. Ale wszystkie z nich, zwłaszcza jeśli potrafisz je wspólnie łączyć codziennie, przyjmą to nastawienie, które masz teraz i przebiją dach. Właśnie tego chcę dla ciebie. Zróbmy to razem.

O autorze

David Essel, MS, to numer jeden najlepiej sprzedających się autorów (10), doradca, mistrz życia coach, międzynarodowy mówca i prezenter radiowy, którego misją jest wywieranie pozytywnego wpływu na 2 miliony ludzi lub więcej każdego dnia, w każdej dziedzinie życia, niezależnie od w ich obecnej sytuacji. Gwiazda Jenny McCarthy mówi: „David Essel jest nowym liderem ruchu pozytywnego myślenia”. 38-letnia praca Davida jest również wysoko oceniana przez nieżyjącego już Wayne’a Dyera, autora książki „Chicken Soup for the Soul” Marka Victora Hansena, a także wiele innych celebrytów oraz sieci radiowych i telewizyjnych z całego świata. Został zweryfikowany przez Psychology Today jako jeden z najlepszych doradców i trenerów życia w USA i jest „ekspertem zweryfikowanych relacji” za pośrednictwem Marriage.com Jego nowa książka „FOCUS!” jest już dostępny i zajął pierwsze miejsce na Amazon. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.davidessel.com.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...