Jedzenie5 wskazówek dla lepszego zdrowia*

5 wskazówek dla lepszego zdrowia*

5 wskazówek dla lepszego zdrowia*

  1. Propolis to naturalny antybiotyk

Jest wytwarzany przez pszczoły miodne i był używany od czasów starożytnych jako naturalny antybiotyk. Propolis sprzedawany jest w sklepach ze zdrową żywnością. Pomaga w gojeniu drobnych ran. Zaopatrz się w niego i użyj następnym razem, gdy będziesz mieć drobne skaleczenie lub zadrapanie.

  1. Jedz mniej delikatesów

[subscribe_to_unlock_form]

Wędliny są często wypełnione solą, azotanami i konserwantami, które mogą być szkodliwe dla serca. Zamiast tego wybierz całe piersi z kurczaka lub pieczonego indyka.

  1. Tran

W przypadku kobiet kapsułki z tranem pomagają zapobiegać osteoporozie, chorobom serca i depresji. Tran jest źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3. Możesz je znaleźć w produktach, takich jak ryby zimnowodne, orzechy włoskie i olej rzepakowy. Przyjmuj codziennie kapsułki z tranem, aby dostarczyć do organizmu Omega-3.

  1. Spacery

Zacznij od dwóch mil dziennie – jednej w górę i jednej z powrotem. (Zmierz odległość samochodem). Rób to trzy dni w tygodniu przez miesiąc, a następnie podwój dystans. Stopniowo zwiększaj go do co najmniej czterech mil dziennie, trzy dni w tygodniu.

  1. Niższe ciśnienie krwi

Spożywanie mniejszej ilości sodu może pomóc obniżyć ciśnienie krwi u niektórych osób, zmniejszając ryzyko chorób serca. Chociaż sód jest czymś, czego potrzebujemy w naszej diecie, większość z nas spożywa go za dużo. Prosta wskazówka: unikaj dodawania soli do posiłków.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...