ZdrowieZdrowieCo musisz wiedzieć o mleku?*

Co musisz wiedzieć o mleku?*

Co musisz wiedzieć o mleku?*

Czerwiec to miesiąc nabiału…służący od ponad 70 lat jako przypomnienie wagi wprowadzania do diety rodziny produktów mlecznych bogatych w białko i wapń – zwłaszcza dla dzieci. Ale rodzice często zastanawiają się, jak to zrobić, gdy są w drodze, ponieważ produkty mleczne muszą pozostać schłodzone.

[subscribe_to_unlock_form]

Milk Unleashed to kampania edukacyjna, która ma na celu uświadomienie ludziom, że mleko nadające się do przechowywania to świetne rozwiązanie, gdy jesteś w podróży, zwłaszcza w obliczu letnich aktywności na horyzoncie. Jest to mleko klasy A, które do momentu otwarcia nie wymaga przechowywania w lodówce (bez dodatku konserwantów). Jednorazowe pojemniki na mleko – podobne do pojemników na soki – można przechowywać w spiżarni do sześciu miesięcy bez chłodzenia. To wygodny i zdrowy sposób na odżywianie się mlekiem podczas podróży samochodem, na kempingu, w parku…nawet na plaży. Zamroź kilka kartonów poprzedniego wieczoru i wrzuć do torby sportowej, kosza piknikowego lub lodówki, a temperatura będzie odpowiednia, gdy będziesz gotowy do wypicia.

Według Journal of Pediatrics spożycie nabiału i wapnia jest niewystarczające u większości dzieci w wieku od 4 do 18 lat. Karton (8 uncji) mleka do przechowywania zawiera osiem gramów białka i dziewięć niezbędnych składników odżywczych. Teraz łatwo jest zastąpić niezdrowy wybór napojów, gdy jesteś poza domem, zawsze i wszędzie.

Oto kilka sposobów na świętowanie Miesiąca Mleka w czerwcu:

Pobierz kalendarz krów z zabawnymi faktami na temat krów mlecznych

  • Sprawdź konkurs fotograficzny „Gdzie jest twoje mleko?” i pokaż nam nieprawdopodobne miejsce, w którym Twoja rodzina może cieszyć się mlekiem. Możesz wygrać miesięczną wartość mleka.
  • Sprawdź kilka wskazówek, jak zachęcić dzieci do picia większej ilości mleka
  • Przeczytaj o tym, jak mleko może stać bezpiecznie na półce
  • Współpracuj z mamami, które dzielą się sposobami na poprawę odżywiania swoich dzieci
  • Wypróbuj niektóre z tych zabawnych, rodzinnych przygód… jak piknik zbożowy!
  • Dowiedz się, jak mamy mogą pomóc mamom w krajach rozwijających się na całym świecie w pozyskiwaniu mleka dla swoich dzieci
  • Zobacz wszystkie rodzaje mleka dostępnego w lokalnym sklepie spożywczym

Więcej pomysłów znajdziesz na www.MilkUnleashed.com

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...