Zdrowie & RodzinaZdrowie & RodzinaDlaczego suplementy są korzystne dla Twoich dzieci!*

Dlaczego suplementy są korzystne dla Twoich dzieci!*

Dlaczego suplementy są korzystne dla Twoich dzieci!*

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak przekonać swoje dzieci, by dobrze się odżywiały? Pory posiłków mogą być szczególnie trudne, gdy dzieci chętnie jedzą coś w jednym tygodniu, ale nie w następnym. Wiele dzieci po prostu nie lubi jeść warzyw, ponieważ nie lubią ich smaku, a wiele dzieci uważa, że ​​mięso również nie jest atrakcyjne. Znalezienie sposobów na zapewnienie im dobrego jedzenia może być prawdziwą bitwą. Ciągłe kłótnie i napady złości podczas posiłków mogą być wyczerpujące dla rodziców, a konsekwencje zmuszania dziecka do jedzenia pokarmów, których nie lubi, mogą prowadzić do większych trudności w czasie posiłku. Dodanie suplementów do diety dziecka to świetny sposób na zapewnienie mu potrzebnych makro- i mikroelementów oraz szybki i łatwy sposób na uzupełnienie braków żywieniowych i zmniejszenie stresu podczas posiłków.


[subscribe_to_unlock_form]

Jeśli nie masz pewności, jak suplementy mogą być stosowane w Twojej rodzinie, oto kilka okoliczności, w których suplementacja jest świetną opcją:

Wybredne jedzenie to bardzo częsty problem u małych dzieci. Jeśli chodzi o preferencje żywieniowe, każde dziecko jest inne. Niektóre jedzą tylko makaron i ser, pizzę lub niezdrowe przekąski. Problem z dziećmi skłaniającymi się ku tym samym kilku pokarmom polega na tym, że stają się zagrożone poważnymi niedoborami składników odżywczych. Brak kluczowych witamin i minerałów w diecie może opóźnić rozwój dziecka wraz z rozwojem mózgu. Suplementy mogą być niezbędne do wspomagania ich naturalnego wzrostu i rozwoju. Jeśli Twoje dziecko zmaga się z wybrednym jedzeniem, niektóre witaminy i minerały będą świetną opcją, aby wypełnić luki żywieniowe i zapewnić prawidłowy rozwój. Ważne jest, aby pamiętać, że suplementacja powinna być stosowana jako dodatek do zdrowego odżywiania i może być stosowana jako zabawny, smaczny i ciekawy dodatek do posiłków.


Inną przyczyną ograniczenia jedzenia są alergie pokarmowe. Alergie na orzechy, soję, gluten i nabiał są bardzo powszechne i mogą mieć duży wpływ na opcje żywieniowe dziecka. Braki w składnikach odżywczych mogą łatwo wystąpić przy restrykcyjnych dietach, a suplementacja diety może być świetnym narzędziem terapeutycznym. Kiedy dzieci mają wiele alergii, coraz trudniejsze staje się określenie, które opcje zaspokoją ich potrzeby żywieniowe.


Ponadto dzieci, które mają problemy zdrowotne, takie jak nieswoiste zapalenie jelit, celiakia lub mukowiscydoza, mogą nie być w stanie przyswoić witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, takich jak witamina A, D, E i K. Lekarze często zalecają suplementację witamin i minerałów dla przewodu pokarmowego, ponieważ ta grupa jest bardziej narażona na niedobory.
Wszystkie produkty Healthy Heights są wolne od orzeszków ziemnych, orzechów, soi, glutenu, GMO, syropu kukurydzianego i sztucznych aromatów.


Opóźniony rozwój lub brak rozwoju
Znaczące skutki zdrowotne mogą być spowodowane złymi nawykami żywieniowymi, w tym opóźnionym rozwojem i brakiem rozwoju. Brak rozwoju ma miejsce, gdy dziecko znajduje się znacznie poniżej wzrostu i wagi w swojej grupie wiekowej. Gdy dzieci przejdą kluczowe okresy krytyczne (między 2 a 7 rokiem życia), mogą później wykazywać problemy z nauką, widzeniem i słuchem. Wzrost i proliferacja synaptyczna są wykładnicze wcześnie i stają się udoskonalone wraz z wiekiem dziecka. Nauka kieruje połączeniami synaptycznymi. Jeśli brak żywienia hamuje te sieci, mogą one mieć trudności w uczeniu się lub opóźnienia w edukacji.


Ponadto dzieci mogą mieć niższy wzrost niż lekarze spodziewają się, że będą w pewnych fazach rozwoju. Odżywianie może być wspólnym mianownikiem problemów związanych ze wzrostem i rozwojem, dlatego rodzice powinni zwracać uwagę na regularne wizyty lekarskie i mieć świadomość braku postępów. Jako rodzic najlepiej znasz swoje dziecko. Zaufaj swojemu instynktowi i skonsultuj się z profesjonalistą, gdy poczujesz, że coś jest nie tak.

Zidentyfikuj braki
Aby ustalić, czego brakuje w diecie Twojego dziecka, najlepiej skonsultować się z pediatrą. Czynnikami sprzyjającymi może być wszystko, od środowiska, po wybredne jedzenie, alergie lub leki hamujące apetyt i ograniczające przyjmowanie pokarmów. Niezależnie od tego kluczowe jest wykonanie niezbędnych testów w celu identyfikacji i interwencji, aby zapobiec dalszym niedoborom.
Wreszcie, są pediatrzy, którzy badali i opracowali mieszanki uzupełniające zaprojektowane specjalnie dla dzieci.


Healthy Heights zajęło lata badań żywieniowych, aby stworzyć produkty, które są rozwiązaniem dla dzieci, które są wybredne, mają alergie lub po prostu chcą wypracować lepsze nawyki żywieniowe.


Healthy Heights to firma zajmująca się formułowaniem naturalnych rozwiązań na rzecz wzrostu dzieci. Ich metody opierają się na badaniach pediatrycznych i optymalizacji wzrostu dzieci. Produkty Healthy Heights są tworzone z idealnym profilem mikro- i makroskładników odżywczych, aby promować optymalny wzrost u dzieci. Eksperci sugerują, że 80% wzrostu determinuje genetyka, a na 20% ma wpływ środowisko – głównie odżywianie. Pierwotnie opracowano formuły Healthy Heights, aby pomóc dzieciom, które potrzebowały alternatywy dla terapii hormonem wzrostu. Gdy założyciele stworzyli i przestudiowali formułę stymulującą wzrost, została ona dalej zmodyfikowana, aby odpowiadała szerokiej gamie potrzeb rozwojowych dzieci.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...