JedzeniejedzenieFontanna młodości i francuski paradoks w butelce*

Fontanna młodości i francuski paradoks w butelce*

Fontanna młodości i francuski paradoks w butelce*

Potężna formuła Jusuru Life Blend zawiera pierwszą w historii kombinację kolagenu Bio-Cell, resweratrolu i przeciwutleniaczy pochodzących z trzynastu różnych superowoców, które dostarczają szeroką gamę polifenoli, flawonoidów i innych silnych przeciwutleniaczy. Trzynaście „super” owoców zawartych w tej potężnej formule zostało ostatnio docenionych ze względu na ich silne właściwości przeciwutleniające. Każde 60 ml (2 uncje) Jusuru zawiera tyle resweratrolu, co cztery butelki czerwonego wina.

[subscribe_to_unlock_form]

Kiedy po raz pierwszy dowiedziałam się o Jusuru, początkowo byłam bardzo sceptyczna. Byłam sceptycznie nastawiona zarówno do metody dystrybucji (sprzedaż w ramach marketingu bezpośredniego), jak i stosunku jakości do ceny. Jednak po kilku dniach namysłu postanowiłam sam wypróbować ten produkt. Moja mama, która ma 82 lata i cierpiała na silne bóle zwyrodnieniowe w dłoniach, była idealna do testowania Jusuru. Po trzech miesiącach ból tylko nieznacznie ustąpił, ale ku mojemu zaskoczeniu wyprysk na rękach mojej mamy całkowicie się zagoił. Jej zdrowie psychiczne (borykała się z depresją i lękiem przez kilka lat) również uległo znacznej poprawie, a skuteczność przepisanego leku Coumadin (stosowanego do zapobiegania tworzeniu lub powiększaniu się skrzepów krwi i naczyń krwionośnych) poprawiła się tak znacząco, że dawka musiała zostać zmniejszona do poziomu z pierwszej wizyty, ku zdumieniu lekarza pierwszego kontaktu mojej matki. Jako lekarz zaczęłam dokładniej analizować produkt. Przeprowadziłam badania nad trzema głównymi składnikami: kolagenem BioCell, resweratrolem i zwróciłem szczególną uwagę na 13 superowoców.

OWOCE

Ogólnie rzecz biorąc, większość owoców ma silne właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające, a także przeciwnowotworowe i przeciwbakteryjne. Zawierają szerokie spektrum witamin i minerałów, a także błonnik, węglowodany i białko. Ponieważ większość (jeśli nie wszystkie) chorób zaczyna się od stanu zapalnego i obecności wolnych rodników, korzyści płynące z takiego stężenia soków w Jusuru wydają się oczywiste. Postać płynna tylko wzmacnia te korzyści. Dzieje się tak, ponieważ jako ciecz nie ma potrzeby etapu rozpuszczania. Rezultatem jest szybka i wysoce wydajna absorpcja przez usta, przełyk i układ trawienny. W porównaniu do tabletek płynna forma jest znacznie wydajniejsza.

Po obserwowaniu wpływu na moją mamę i po obejrzeniu zeznań finansów mojej koleżanki (bardzo konserwatywnej i najbardziej sceptycznej osoby, jaką kiedykolwiek znałam) zaczęłam sama pić Jusuru. Cztery miesiące temu moja skóra radykalnie się poprawiła, a moja twarz wyglądała młodziej. W rzeczywistości „o kilka lat młodsza”, jak stwierdza mój mąż, przyjaciele i współpracownicy. Co więcej, ku mojemu miłemu zdziwieniu zniknął również ból w biodrach i dłoniach i co najbardziej zdumiewające zauważyłam, że nie potrzebowałam okularów do czytania, zwłaszcza w wieczornym świetle. Choroby stawów i ostatecznie bóle stawów są spowodowane powolną utratą kolagenu i kwasu hialuronowego wraz z wiekiem. Moja praca (jestem anestezjologiem) wymaga długich godzin stania i chodzenia, a ponieważ jestem w pewnym wieku rozwinęła się u mnie ta choroba oraz ból w biodrach i dłoniach. Wszystkie te dolegliwości prawie całkowicie zniknęły, a mój wzrok się poprawił. W tym momencie postanowiłam polecić Jusuru moim znajomym, rodzinie i każdemu, kto może go potrzebować. Dołączyłam do Jusuru International jako członek i przedstawiciel.

BioCell KOLAGEN


Mieszkańcy japońskiej wioski Jusuri Hara najlepiej reprezentują działanie kwasu hialuronowego na skórę. (Stąd nazwa Mieszanki Jusuru.) Oprócz zdrowej skóry mieszkańcy zdawali się nie cierpieć na raka, cukrzycę czy chorobę Alzheimera. W rzeczywistości wielu wydaje się żyć dłużej, niezależnie od jakichkolwiek niezdrowych nawyków, takich jak palenie i codzienne trudy. (Patrz raport ABC News) Chociaż nie jest to podkreślane w raporcie, ale BioCell Collagen zawiera trzy główne, wysoce biodostępne (dostępność składników odżywczych w miejscu działania), biologicznie aktywne składniki: hydrolizowany kolagen typu II, zdepolimeryzowany kwas hialuronowy (zwany również hialuronanem i Fontanną Młodości) oraz siarczan chondroityny.
Wraz z wiekiem nasze ciała gubią kolagen i kwas hialuronowy powodując pogorszenie struktury i funkcji chrząstki, która jest elastyczną tkanką łączną znajdującą się w wielu obszarach ludzkiego ciała, w tym w stawach między kośćmi, klatką piersiową, uchem, nosem , oskrzelach i krążkach międzykręgowych. BioCell Collagen uzupełnia tkankę łączną tymi składnikami, dostarczając niezbędne molekuły na poziomie komórkowym w najlepiej zoptymalizowanej formie. Zostało to udowodnione w badaniach klinicznych, opublikowanych w Current Medical Research and Opinion w 2006 roku.

Przyglądając się uważnie, można zauważyć, że bardzo mały odsetek osób powyżej 90 roku życia nosi okulary.

Resevetrol znajduje się głównie w skórce czerwonych winogron i ostatecznie w czerwonym winie. Wśród wielu właściwości, takich jak przeciwzapalne, przeciwstarzeniowe, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i innych, na pierwszym miejscu znajduje się właściwość obniżająca ciśnienie krwi i poziom cukru. Ma ogromny wpływ na występowanie choroby wieńcowej. Badanie przeprowadzone przez profesora Serge Renauda, ​​opublikowane w 1991 roku w British Medical Journal, wykazało, że 2-3 kieliszki dla mężczyzn i 1-2 kieliszki dla kobiet dziennie Bordeaux zmniejszają ryzyko rozwoju choroby wieńcowej o 40% pomimo diety wysokotłuszczowej . Jest to znane jako francuski paradoks obserwowany wśród Francuzów z niezwykle niską częstością występowania otyłości i chorób serca pomimo diety bogatej w tłuszcze nasycone (ser).

Każde 60 ml (2 uncje) Jusuru zawiera tyle resweratrolu, co cztery butelki czerwonego wina. Zalecana dzienna porcja to 2 razy dziennie po 2 uncje, co odpowiada wypiciu 8 butelek czerwonego wina.

W niektórych ciężkich przypadkach dawkę należy zwiększyć do 3 lub 4 uncji, dwa razy dziennie w początkowym okresie stosowania, aby uzyskać widoczny efekt. Następnie dawkę można zmniejszyć do zalecanej ilości. W obu przypadkach, po początkowym, zalecanym okresie 3 miesięcy, dawkę można zmniejszyć, ale należy ją regularnie utrzymywać w celu utrzymania zdrowia. Ponieważ jednak każda osoba jest inna, ma inny genom, inną strukturę kości itp., początkowy okres może być krótszy lub dłuższy, a korzyści z picia Jusuru mogą się różnić.

Ilu z was wydaje setki dolarów, próbując wspomóc swoje ciało suplementami, takimi jak chondroityna, glukozamina, witaminy, minerały i inne? Doszedłem do wniosku, że Jusuru Blend z pozornie zaporową ceną (50 dolarów za butelkę lub 140 dolarów miesięcznie w przypadku członkostwa) może doskonale zastąpić te suplementy, a być może nawet wygenerować pewne oszczędności z efektami znacznie przewyższającymi inne suplementy i tabletki. To podejście „od środka” doskonale uzupełnia inne zabiegi, jak np. zastrzyki kwasu hialuronowego w celu redukcji/wygładzenia zmarszczek.

Należy pamiętać, że Jusuru nie zastępuje leków na receptę.

Wierzę, że wielu z Was po doświadczeniach działania Jusuru na sobie zrobi to samo, co ja i zacznie polecać ten produkt znajomym, rodzinie i tym, którzy mogą go potrzebować. I tu pojawia się przeczucie. Możesz zarobić trochę pieniędzy, które obniżą koszt własnego zaopatrzenia, a wraz z rosnącą liczbą rekomendacji możesz nawet uzyskać dodatkowy dochód.

Aby dowiedzieć się więcej, dołączyć jako członek lub po prostu zamówić, odwiedź www.jusuru.com/maja

O autorze

Dr Maria Sarach-Kozłowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Centrum Nauki o Zdrowiu SUNY w Syracuse w stanie Nowy Jork i posiada certyfikat Board Certified in Anesthesiology. Praktyka w Kendall Regional Medical Center, Miami

Dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...