UrodaUrodaHigiena kobieca - porady i wskazówki *

Higiena kobieca – porady i wskazówki *

Higiena kobieca – porady i wskazówki *

Chociaż nie każda kobieta może sobie pozwolić na zakup samochodu hybrydowego, więcej kobiet niż kiedykolwiek zdaje sobie sprawę, że ich comiesięczny wybór higieny kobiecej może również tworzyć pozytywny ślad ekologiczny. Zespół DivaCup™ koncentruje się na upewnieniu się, że kobiety na całym świecie są świadome nowo zaprojektowanego kubeczka menstruacyjnego wielokrotnego użytku.

[subscribe_to_unlock_form]

„Przy wszystkich najnowocześniejszych udogodnieniach, jakie rozwinęło społeczeństwo zachodnie, zastanawia nas, dlaczego wciąż używa się przestarzałych produktów kobiecych. Wierzymy, że kubeczki menstruacyjne wielokrotnego użytku są następną generacją higieny kobiecej, ponieważ są wyborem najbardziej przyjaznym dla środowiska” – wyjaśnia Carinne Chambers, która założyła firmę wraz ze swoją matką, Francine.

Skupiając się globalnie na środowisku i zdrowiu, firma stwierdza, że ​​kobiety postrzegają te produkty jako odpowiedzialny i ekologiczny wybór w kwestii kobiecej higieny intymnej. Ponadto, kubeczki menstruacyjne nigdy nie były powiązane z zespołem wstrząsu toksycznego, są uważane za alternatywę dla tamponów i podpasek.

Nowy materiał (używany w protezach kolan i zastawkach serca od ponad pięciu dekad) sprawia, że ​​kubek jest wygodny, łatwy w użyciu, czysty, higieniczny i niezawodny nawet podczas uprawiania sportów ekstremalnych, nurkowania i jogi. Więcej informacji na stronie www.divacup.com.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...