FitnessIndywidualny program ćwiczeń - korzyści *

Indywidualny program ćwiczeń – korzyści *

Indywidualny program ćwiczeń – korzyści *

Największym problemem większości obecnych programów ćwiczeń jest to, że nie są one oparte na unikalnym kształcie ciała, wielkości, reakcji fizjologicznej i co najważniejsze, aktualnym poziomie sprawności. Aby jak najlepiej wykorzystać program, musisz zindywidualizować swój wysiłek, a najłatwiejszym sposobem na to jest śledzenie reakcji serca na wybrane ruchy ciała.

Według naukowca ćwiczeń i trenera biegów długodystansowych, Roya Bensona, autora mającego się wkrótce ukazać treningu tętna (Human Kinetics, marzec 2011), indywidualizacja musi opierać się na aktualnym poziomie sprawności, ogólnych zdolnościach i celach.

[subscribe_to_unlock_form]


Dobrą wiadomością jest to, że nowoczesna technologia stworzyła szeroki wybór niedrogich monitorów tętna, które zapewniają natychmiastową i wiarygodną informację zwrotną na temat reakcji organizmu na wybrane ćwiczenia i intensywność. Mówi Benson: „Kiedy rozumiesz swoje tętno, nauczysz się je mierzyć i masz niezawodny monitor, jesteś na dobrej drodze do naukowo opracowanego programu ćwiczeń, zindywidualizowanego specjalnie dla Ciebie, który zagwarantuje wyniki”.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...