PodróżeJak podróżować solo: wskazówki*

Jak podróżować solo: wskazówki*

Jak podróżować solo: wskazówki*

Naucz się podróżować samotnie, a otworzysz drzwi do jednego z najbardziej wzbogacających doświadczeń życiowych.

Większość naszych czytelników to Millenialsi lub 50+. W obu przypadkach przeżywają etapy życia, które wiążą się z dokonywaniem wyborów. Zwykle są bardziej niezależni niż osoby w średnim wieku i mniej uważne w zaspokajaniu potrzeb innych. To pozwala im naprawdę odkrywać kim są i podejmować decyzje dotyczące tego, kim chcą być.

Jednym z najlepszych sposobów na poznanie wszystkich swoich potencjalnych mocnych i słabych stron oraz opcji życiowych jest samotne podróżowanie.

Chociaż ta strona zawiera ponad 1000 artykułów na temat szczegółów dotyczących podróżowania w pojedynkę, tutaj w jednym miejscu znajduje się najlepszy przewodnik dla tych, którzy chcą podróżować samotnie i kochają to.

Ale jest tak wiele korzyści płynących z podróżowania w pojedynkę, które wpływają na całe twoje życie. Doświadczenie zachęca do rozwoju i samoświadomości. Oto jak.

Zyskujesz pewność siebie. Kiedy ostatnio byłeś odpowiedzialny za wszystko przez więcej niż kilka dni? Weź na siebie pełną odpowiedzialność przez tydzień lub dłużej w nieznanym miejscu, a nie możesz nie zyskać pewności siebie.


Uczysz się umiejętności rozwiązywania problemów. W domu zajmujemy się problemami na podstawie wcześniejszych doświadczeń, ponieważ jesteśmy we własnym środowisku. Podróżuj samotnie do obcego miejsca, a staniesz przed wyzwaniem rozwiązania problemu w nowy sposób. Musisz zacząć od tego, co absolutnie wiesz. Nazywa się to analizą pierwszych zasad. Zobacz, jak Elon Musk opisuje ten rodzaj rozwiązywania problemów.

Stajesz się lepszym obywatelem świata. Nie ma lepszego sposobu na zostanie sumiennym obywatelem świata niż podróżowanie po świecie i sprawdzanie, jak życie działa gdzie indziej. Zyskasz nowe uznanie dla różnych systemów wartości, wyzwań ekonomicznych i politycznych przeszkód. Przyniesiesz do domu wartościowy język, pomysły i zrozumienie, którymi możesz się podzielić.

Twoja współczująca strona rośnie. Sam fakt, że możesz sobie pozwolić na podróżowanie, oznacza, że ​​jesteś uprzywilejowany. Życie w uprzywilejowanej bańce automatycznie ogranicza zrozumienie innych poza bańką i współczucie. Podczas podróży lepiej zrozumiesz pozycje i perspektywy innych ludzi i zdobędziesz współczucie.


Nauczysz się podejmować mądre ryzyko. Podejmowanie ryzyka może być dobre i może być złe. Podróżując w pojedynkę, podejmiesz okazjonalne ryzyko, ale będzie to/powinno być skalkulowane. Kiedy to robisz, rozwijasz pewność siebie, aby podejmować okazjonalne ryzyko i zdolność do jego bezpiecznego podejmowania.


Jesteś inaczej postrzegany przez przyjaciół i kolegów. Nic tak jak podróżowanie w pojedynkę nie sprawi, że ludzie będą postrzegać cię jako żądnego przygód, zdolnego, niezależnego, posiadającego wiedzę i nie tylko.


Lepiej siebie rozumiesz. Mocne i słabe strony, zainteresowania, pasje: wszystko to staje się jasne, gdy podróżujesz samotnie.


Stajesz się bardziej interesującym potencjalnym pracownikiem. Działa to na wiele sposobów. Oto dwa. Połącz umiejętność samodzielnego podróżowania z wcześniejszym doświadczeniem zawodowym jako gracz zespołowy, a staniesz się osobą, która może grać w zespole lub być liderem. Rozwiązywanie problemów, które musisz wykonać jako podróżujący samotnie, może być bardzo cenne dla pracodawcy.


Twoje niezależne doświadczenie otwiera możliwości przedsiębiorczości. Poboczne sprawy, praca niezależna i małe firmy są tworzone przez ludzi, którzy są pewni, że potrafią działać niezależnie.
Nauczysz się polegać na sobie, a nie na innych. Społeczność jest bardzo ważna, ale czasami nasza społeczność, rodzina i przyjaciele nas zawiodą lub naprawdę potrzebują, abyśmy się wzmocnili. Potrzebują nas, abyśmy byli silni. W życiu bardzo ważne jest, abyśmy mogli polegać na sobie, jeśli chodzi o to, czego potrzebujemy.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...