UrodaKosmetyki przeciwstarzeniowe *

Kosmetyki przeciwstarzeniowe *

Kosmetyki przeciwstarzeniowe *

Jako magazyn informacyjny uwielbiamy dostarczać informacje, które promują dobre samopoczucie naszych czytelników. A czasami jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, co znajdujemy, tak jak w przypadku naszego najnowszego odkrycia.


Christina Moss Naturals ma organiczną linię produktów do pielęgnacji włosów i skóry, które nie zawierają żadnych szkodliwych składników i tworzą przeciwstarzeniowy balsam, który nie ma sobie równych. Produkty są wytwarzane przez domową firmę, która w ciągu ostatniego roku bardzo się rozwinęła. W rzeczywistości rosną tak szybko, że ledwo nadążają za popytem. Ale nie to przykuło naszą uwagę. To entuzjastyczne recenzje klientów sprawiły, że zwróciliśmy uwagę na wyjątkowy krem ​​nawilżający. Dlatego nasza redakcja zdecydowała, że ​​nadszedł czas, abyśmy przyjrzeli się bliżej temu ekologicznemu produktowi i zobaczyli, o co tyle zamieszania. Skontaktowaliśmy się z samą Christiną Moss i oto, czego się dowiedzieliśmy.

POWRÓT HISTORIA
Christina Moss jest nauczycielką, powieściopisarką i projektantką produktów ekologicznych. Wszystko zaczęło się piętnaście lat temu, po tym, jak spędziła sobotę, szorując tłuszcz z podłogi garażu.


„Musiałam założyć rękawiczki i zakryć twarz, aby użyć tego chemicznego detergentu na podłodze. Później zobaczyłam, że główny składnik toksyczny był również pierwszym składnikiem wymienionym na mojej butelce szamponu. Wtedy zdałam sobie sprawę, że moja rodzina myła się toksycznymi chemikaliami. Wymyśliłam więc sposób na zrobienie szamponu, który nie zawierałby petrochemikaliów ani niczego szkodliwego. To było dla mojej rodziny, ale potem przyjaciele i krewni polubili to i zachęcili mnie do rozpoczęcia sprzedaży.


„Później przeczytałam wszystkie składniki i dowiedziałam się, że chemikalia są używane w większości wszystkiego, co nakładamy na nasze włosy i skórę. Może wchłonąć się bezpośrednio do krwiobiegu, nawet szybciej i bardziej bezpośrednio niż zjedzenie go. Dowiedziałam się, że nawet „organiczne” produkty zawierają dziwne konserwanty, które mogą powodować problemy neurologiczne, wypadanie włosów i problemy z nerkami.


„Dzisiaj naszym flagowym produktem i tym, w który włożyłam najwięcej pracy, jest mój balsam. Kocham go, moi klienci go uwielbiają i po piętnastu latach nikt inny nie robi czegoś takiego. Więc kontynuuję to, aby ludzie, którym zależy na tego typu rzeczach, mogli to mieć. Dosłownie trzymam duży folder od klientów, którzy proszą, abym nigdy nie przestawała go robić, ponieważ nie mogą używać niczego innego. Robię to dla nich.

Nasz dział redakcyjny szczyci się tym, że jest uczciwy i widzi wszystkie aspekty, co prowadzi nas do tego, co nazywamy DO GÓRY/NA DÓŁ:

CO TO JEST „DO GÓRY”?
Uważamy, że jest wyjątkowy. Krem nawilżający Christina nie zawiera chemicznych konserwantów ani szkodliwych petrochemikaliów. Każdy składnik pochodzi z owoców, orzechów, nasion lub warzyw. Chodzi o to, że chemikalia zawarte w produktach powodują przedwczesne starzenie się skóry i można zwalczyć, a nawet odwrócić szkody, używając produktów ekologicznych wykonanych z wysokiej jakości składników. Również przy ok. 94 zł za słoik, cena jest rozsądna.


JAKIE WADY?
Zawiera olejek anyżowy, który nadaje mu delikatny, czarny zapach lukrecji. Zapach nie utrzymuje się na dłużej i wydaje się, że większość ludzi go lubi, ale nie wszyscy. Ponadto produkujemy go w małych partiach, czasami po prostu nie jest dostępny przez tydzień, bo po skoku sprzedaży się skończył.


CO JESZCZE WYPRÓBOWAĆ?
Jeśli podoba Ci się krem ​​nawilżający – a jesteśmy prawie pewni, że tak – wypróbój również ich płyn do mycia twarzy, szampon, odżywkę i mydło do ciała z rozmarynem. Wszystkie są wykonane z certyfikowanych składników organicznych i wszystkie są wolne od jakichkolwiek szkodliwych toksycznych petrochemikaliów.


WIĘCEJ INFORMACJI
Czytelnicy mogą sprawdzić ten produkt i resztę linii Christiny na www.ChristinaMossNaturals.com.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Christiny Moss Naturals

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...