Dom & TyŁazienka na błysk: kilka prostych trików*

Łazienka na błysk: kilka prostych trików*

Łazienka na błysk: kilka prostych trików*

Jeśli kiedykolwiek istniało miejsce, w którym regularne sprzątanie – raz w tygodniu, co drugi tydzień, w zależności od zastosowania – poprawia jakość życia, to właśnie w łazience. Jeśli będziesz za długo zwlekać tylko wydłużysz sobie pracę.

[subscribe_to_unlock_form]


Szoruj prysznic i/lub wannę, umywalkę oraz toaletę
Wiele produktów przeznaczonych do czyszczenia prysznica i/lub wanny, umywalki i toalety wykonuje większość pracy za Ciebie, pod warunkiem, że im na to pozwolisz. Z instrukcji dowiesz się, jak nałożyć produkt i jak długo pozwolić mu działać przed wycieraniem lub szorowaniem. Zawsze warto przetestować nowy produkt w mniej widocznym miejscu, aby upewnić się, że nie powoduje przebarwień.

Jak czyścić płytki i fugi:

Pozwól, aby produkt wykonał pracę za Ciebie. Nałóż środek eliminujący pleśń i pozwól mu wniknąć w fugę przed zaatakowaniem fugi szczotką o sztywnym włosiu. To znacznie skróci pracę, która może być żmudnym i wyczerpującym obowiązkiem.

Jak usunąć osady z mydła:

Plamy wody i osad z mydła, które gromadzą się na szklanych drzwiach prysznicowych, mogą doprowadzić do szału, ale wypróbuj tę wskazówkę: zwilż szmatkę i wyszoruj szkło okrężnymi ruchami. Powstanie mlecznobiały filtr, który można zetrzeć za pomocą wody, ściągaczki, ręczników papierowych lub ściereczki z mikrofibry. Szmatka nie musi być nowa.

Włosy w łazience
Włosy to szczególny problem w łazienkach. Zbieranie włosów powinno być pierwszym etapem przy sprzątaniu łazienki. Zacznij od odkurzania, zamiatania lub mopowania na sucho. Jeśli umyjesz podłogę, na której znajdują się włosy mokrym mopem, to mokre kosmyki przykleją się do podłogi. W zlewie i wokół muszli klozetowej użyj ręczników papierowych lub szmat, aby zebrać włosy przed wprowadzeniem płynnych środków czyszczących.

Jak utrzymać podłogę w łazience w czystości:

Przechowuj mały ręczny odkurzacz w łazience, aby na bieżąco dbać o czystość.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...