FitnessNa co zwracać uwagę przy wyborze zajęć jogi? *

Na co zwracać uwagę przy wyborze zajęć jogi? *

Na co zwracać uwagę przy wyborze zajęć jogi? *

Jak wybrać nauczyciela? Czy wymagane są certyfikaty?

Zapytaj swojego przyszłego instruktora, czy sam ćwiczy i jak często. Oddani, zaangażowani nauczyciele regularnie ćwiczą, co najmniej cztery razy w tygodniu. Powinni praktykować jogę przez co najmniej trzy lata przed nauczaniem, aby stać się skutecznymi instruktorami. Mają wymagania certyfikacyjne i są zarejestrowane w Yoga Alliance lub innych zatwierdzonych organizacjach. Yoga Alliance między innymi wymaga, aby nauczyciele ukończyli odpowiednie kursy, aby móc się zarejestrować.

Czy nauczyciel posiada specjalistyczne umiejętności?

Jeśli masz specjalne wymagania lub wymaga tego twój stan zdrowia, być może będziesz chciał poszukać nauczyciela przeszkolonego do pracy z Twoimi potrzebami. Może to obejmować jogę prenatalną, jogę seniorów, a nawet dzieci, których nauczyciele są dobrze zorientowani w potrzebach ciała w zależności od jego wieku i stanu. International Association of Yoga Therapists (www.iayt.org) to profesjonalna organizacja zrzeszająca nauczycieli jogi, którzy skupiają się na praktyce terapeutycznej.

Co musisz przynieść na zajęcia?

Przynieś wodę, ręcznik i matę do jogi. Sprawdź Gaiam.com, sklepy z artykułami sportowymi lub szkołę jogi, w której prowadzone są zajęcia z odpowiedniego sprzętu i rekwizytów..

Jak często uczęszcza się na zajęcia jogi?

Zazwyczaj lekcja może trwać od 60 do 90 minut raz w tygodniu, a ty możesz wykonywać własne sekwencje przez zaledwie 10 minut dziennie.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...