PodróżePodróżeNajlepsze zabiegi spa - co jest gorące, a co może cię przypalić?*

Najlepsze zabiegi spa – co jest gorące, a co może cię przypalić?*

Najlepsze zabiegi spa – co jest gorące, a co może cię przypalić?*

To ekscytujące czasy dla branży spa. Istnieje wiele zabiegów, których ludzie szukają. Zanim zaczniesz je oferować we własnym salonie spa sprawdź na ile są skuteczne i jakie jest ryzyko odpowiedzialności biznesowej. Niektóre procedury i urządzenia mogą sprawiać więcej problemów niż są warte, a inne można łatwo dodać do oferty spa.

[subscribe_to_unlock_form]

Krioterapia
Krioterapia jest modna od ponad 2 lat. Ta usługa była nawet omawiana w odcinku NCIS LA przez LL Cool J. Polega ona na schładzaniu ciała przez 2-3 minuty w temperaturach poniżej – 100 stopni Celsjusza. To odmładzający zabieg regenerujący organizm. Wielu sportowców korzysta z niego. Ta usługa wymaga drogiego sprzętu. Niezbędne będzie zainwestowanie w dobre ubezpieczenie, ponieważ niewłaściwe zastosowanie urządzenia może prowadzić do odmrożeń lub śmierci. Najlepiej zrobić pełną analizę kosztów i korzyści przed zakupem tego sprzętu.

Usługi masażu, w tym wyrównanie czakr

W naszym zestresowanym świecie usługi masażu są bardzo pożądane. W salonach oferowane są różne rodzaje masażów. Niedawno po raz pierwszy miałam masaż czakry. To było dla mnie niezwykle przyjemne. Nie tylko rozprawiło się z moimi punktami stresu, ale zbadało moje wewnętrzne ciało. Leczenie punktów czakry wymaga dodatkowego przeszkolenia, ponieważ wiąże się z dokładniejszą oceną klienta. Poza tym sprawdź ubezpieczenie spa, aby upewnić się, że zabiegi czakry zostaną pokryte. Główna odpowiedzialność za oferowanie masażu wynika z zarzutów wykorzystywania seksualnego. Każde uzdrowisko potrzebuje ubezpieczenia na wypadek wykorzystywania seksualnego, ponieważ roszczenia z tego tytułu mogą kosztować setki tysięcy dolarów.

Węglowe maseczki i okłady
Branża estetyczna nieustannie poszukuje nowych produktów. Ostatnio szczególnie popularne stały się peelingi i okłady z węgla drzewnego. Jak dotąd nie zaobserwowano żadnych problemów wynikających z ich stosowania, jednak w przypadku każdego nowego produktu lub usługi przeprowadź swoje badania. Jeśli produkt nie był na rynku od dłuższego czasu, problemy z nim związane mogą nie być powszechnie znane. Zapytaj producentów lub dystrybutorów, co wiadomo. Opracowując formularz zgłoszeniowy, poinformuj osoby o znanych problemach i poproś o podpisanie zgody na zabieg. Koniecznie sprawdź, czy można go stosować na każdy rodzaj skóry.

Micro-blading
W 2017 roku był to jeden z najgorętszych trendów w USA i nie wykazuje oznak słabnięcia w 2018 roku. To stosunkowo łatwy sposób na trwałe ufarbowanie brwi. Nie jest to zwykły zabieg kosmetyczny, więc osoba, która go wykonuje będzie potrzebować dodatkowego szkolenia, ubezpieczenia i ewentualnej licencji. Przy odpowiednim przeszkoleniu jest to dobry zabieg, aby zabrać go do spa. Koszt ubezpieczenia i szkolenia powinien być tego wart, ponieważ wiele osób go poszukuje. Gdy zostanie wykonany prawidłowo, odpowiedzialność wobec spa jest bardzo niewielka. Ta usługa jest uważana za formę tatuażu kosmetycznego, która zwykle nie wymaga dyplomu lekarza, co czyni ją przystępną dla większości uzdrowisk. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić, czy wymagany jest lekarz nadzorujący.

Konsultacja żywieniowe
Konsultacje żywieniowe powinny jeszcze przez wiele lat zyskiwać na popularności. Rozważając oferowanie tej usługi, istotna może być sprzedaż produktów podnoszących zdrowie klienta. Aby to zaoferować, zbadaj historię firmy, której produkty są brane pod uwagę. Najlepiej nie podpisywać umowy z firmą, która dopiero zaczyna oferować swoje produkty. Pamiętaj, aby kupić odpowiedzialność za produkt, ponieważ polisa odpowiedzialności zawodowej spa może nie obejmować produktów do użytku domowego. Produkty robione własnoręcznie jeszcze bardziej zwiększają odpowiedzialność uzdrowiska. Prawdopodobnie opłaca się je sprzedawać tylko wtedy, gdy możesz wygenerować dochód w tysiącach złotych.

Co ma nadejść: jednostki plazmowe
Nasze biuro zbadało jednostki plazmowe, które są wydawane przez FDA. Plazma ma być podobno używana między innymi do napinania skóry i redukcji zmarszczek, do pracy z plamami posłonecznymi i starczymi, oraz z bliznami. Zabieg można zastosować na skórze zamiast lasera i da niesamowite rezultaty. Jednak jest bardzo mało informacji na ten temat w domenie publicznej, więc medyczne spa, które chce kupić nowe urządzenie, musi być świadome problemów, w tym wynikających z korzystania z niezatwierdzonych produktów. Wszystkie urządzenia używane w Spa muszą być zatwierdzone przez FDA, aby mogły być używane lub sprzedawane w Stanach Zjednoczonych. Jeśli tak nie jest – unikaj ich!
Podsumowując, dobrze jest, aby firmy ewoluowały i zmieniały się z czasem, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami. Dzięki starannym badaniom, edukacji i licencjom, a także odpowiedniemu ubezpieczeniu, właściciel uzdrowiska będzie mógł bez obaw dodawać nowe usługi i produkty.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...