UrodaNaturalne piękno? To proste! *

Naturalne piękno? To proste! *

Naturalne piękno? To proste! *

Boisz się spojrzeć w lustro, aby przypadkiem nie zobaczyć swojej wyschniętej skóry? Dźwięk tykających zegarów przyprawia Cię o dreszcze? Tęsknisz za jędrną, brzoskwiniową skórą sprzed lat?

Z wiekiem nasza skóra wytwarza mniej kolagenu, co powoduje utratę elastyczności, szorstkość oraz, niestety, zmarszczki. Nie możemy cofnąć czasu, aby odzyskać swój młodzieńczy wygląd, ale jeśli zadbamy o odpowiednie nawilżanie i pozwolimy jej się zregenerować, będzie nam łatwiej uniknąć przedwczesnego starzenia się. Pomoże nam również zmiana nawyków związanych ze stylem życia, co pozwoli jej zabłysnąć na nowo zdrowym blaskiem.

Nasza skóra wchłania to, co na nią nakładamy. Dlaczego zatem nie miałybyśmy odżywiać naszego największego narządu produktami wolnymi od chemikaliów, organicznymi i bogatymi w niezbędne składniki odżywcze, zwiększając jej naturalną zdolność do samoregeneracji?

[subscribe_to_unlock_form]

Świetnym sposobem na wykorzystanie właściwości absorpcyjnych skóry jest myślenie o pielęgnacji w taki sam sposób, w jakim myślisz o zdrowej diecie. Od dzisiaj “jesteś tym, co jesz” to także “jesteś tym, co nakładasz”. Używanie kosmetyków tylko z czystymi składnikami to prosta zasada: nie chcesz tego w swoim ciele, nie stosuj tego na skórze.

Firma Ora’s Amazing Herbal bierze sobie do serca te zasady. W swoich produktach nie używa syntetycznych składników ani zapachów. Wszystkie są wolne od glutenu, zbóż i parabenów, dzięki czemu nie potrzebują dodatku konserwantów, a każdy składnik jest dobrany tak, aby promować zdrowie całego ciała, a także zdrowie skóry. Nie zatrzymując się na tym, wprowadzają do swojego kosmetycznej bazy organiczne zioła lecznicze, aby wszystkie produkty, które wytwarzają, dostarczały Ci przeciwutleniające i przeciwstarzeniowe składniki odżywcze. W ten sposób Twoja skóra wygląda i czuje się zdrowsza, i tak naprawdę jest! Zioła, które dodają do swoich olejków to nagietek, żywokost, babka lancetowata, ziele dziurawca, tymianek, łopian i gwiazdnica. Ich funkcje obejmują ochronę komórek przed uszkodzeniem przez wolne rodniki, zwiększenie tempa regeneracji komórek, a także wspomaganie organizmu w blokowaniu reakcji zapalnej.

Pora spróbować…

Na twoją twarz

Herbal Advanced Nightly Skin Repair wykorzystuje firmowy olejek bazowy, łącząc się z odżywczymi skłądnikami, takimi jak olej z granatu, tamanu, owoców dzikiej róży, moreli i limnantesu, spinając kompozycję olejkiem z nasion marchwi, powszechnie stosowanym przez aromaterapeutów jako środek przeciwstarzeniowy. Rezultaty osiągnięte przy stosowaniu tego serum to zauważalna poprawa elastyczności i napięcia skóry, a także zmniejszenie zaczerwienień i lepsze nawilżenie. Krótko mówiąc, skóra wygląda i czuje się młoda, dokładnie tak, jak powinna!

Masło do ciała Amazing Herbal firmy Ora również wykorzystuje ten sam podstawowy olej i tworzy jej bardziej kremową stronę, łącząc organiczne masło shea, olej z owoców dzikiej róży, morelę, limnantę i głęboko zmiękczający rącznik pospolity, aby zapewnić długotrwałą miękkość. Ten kosmetyk również świetnie zapobiega rogowaceniu mieszkowemu, potocznie nazywanym „skórką kurczaka”. Jest dostępny w wersji bezzapachowej lub posiadającym delikatny zapach. Eteryczna woń gajów cytrusowych przeniesie Cię do krainy słońca i kwitnących drzew owocowych. Tak naprawdę, zapach składa się z terapeutycznych olejków eterycznych wydobywanych ze słodkiego majeranku, bergamotki oraz dodatku benzoiny, składników używanych przez aromaterapeutów do wyrównania pigmentacji skóry. Mają one działanie przeciwstarzeniowe, przeciwdepresyjnym, antybakteryjne i stymulujące krążenie.

Według Ora częścią zachowania młodości jest zachowywanie przekonania o tym, że każdy z nas może zmienić świat, i nie porzucanie nadzieii oraz optymizmu. Kiedy pozwalamy sobie na apatię i tracimy entuzjazm do ulepszania naszej rzeczywistości, starzejemy się bardziej niż wskazuje na to nasz wiek.


Trochę o niesamowitych ziołach Ory


W Ora’s Amazing Herbal (OAH) dbają o to, aby każdy wybór miał znaczenie. Wybierają zrównoważone dla środowiska składniki, organiczne i pozbawione GMO, oraz zielone opakowania, takie jak szkło, papier i plastik z recyklingu, a także zobowiązują się do utrzymania niewielkiego śladu węglowego w procesie produkcji. Wszystkie swoje produkty wytwarzają w małych partiach w USA i wykorzystują swój biznes, aby oddać jak najwięcej swojej społeczności. Ora zaczynała jako dietetyczka i zaczęła zajmować się ziołową pielęgnację skóry, aby leczyć trądzik u swojej córki. Kiedy odkryła, jak skuteczna jest jej maść i jak wiele radości daje jej proces tworzenia, zaczęła dawać ją w prezencie swoim przyjaciołom, rodzinie i nauczycielom. Kiedy zaczęły napływać prośby o uzupełnienie zapasów, jej najmłodsza córka właśnie przygotowywała się do rozpoczęcia szkoły. Zabawa w opracowywanie nowych produktów pozostaje jej ulubionym hobby, a jej dzieci pozostają jej pierwszymi testerami.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...