JedzenieNawadniaj się dla zdrowotności*

Nawadniaj się dla zdrowotności*

Nawadniaj się dla zdrowotności*

Woda jest naszym podstawowym źródłem nawodnienia, a nasz organizm składa się w ponad 70% z wody. Mając to na uwadze, ważne jest, aby znaleźć zdrowe źródło regeneracji energii i dostarczać organizmowi życiodajnego paliwa w postaci najlepszej wody, jaką możesz kupić. Woda jest czymś, co często przyjmujemy za pewnik, dlatego często nie zwracamy na nią należytej uwagi, na jaką zasługuje. Jednak woda jest tym, co podtrzymuje życie. Powinniśmy więcej myśleć o wodzie, którą pijemy i której używamy. Zastanówmy się jak możemy na swój własny sposób pomóc w tworzeniu lepszych nawyków zarówno dla nas samych, jak i dla środowiska. Ale w tym artykule przyjrzymy się nieco bardziej wpływowi wody na nasze zdrowie.

 1. Usuwanie toksyn
  Ponieważ styczeń wkracza w pełni, naturalne jest dla nas, aby przyjrzeć się sposobom na pozbycie się toksyn i lepsze odżywianie. Woda powinna być o co zadbamy, bo to ona wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Wydajność naszych nerek zależy ilości i jakości wody. Bez odpowiedniej ilości wody nasze nerki walczą z wydalaniem toksyn i produktów przemiany materii, a to prowadzi do szkodliwego nagromadzenia się ich w organizmie. To może objawiać się na wiele różnych sposobów. Jeśli z wypiciem wody czekamy, aż poczujemy pragnienie, to możemy być już w początkowej fazie odwodnienia. Popijaj wodę przez cały dzień i ogranicz słodkie napoje gazowane, które mogą powodować odwodnienie, a nie ugaszą pragnienia!
 2. Woda pomaga pilnować naszej wagi
  Woda wspomaga odchudzanie i utrzymanie wagi na wiele sposobów. Jak wiemy, woda jest potrzebna do naszych procesów metabolicznych i funkcji. Tak więc, kiedy pijemy dobrze pozyskiwaną wodę i w zalecanych dziennych ilościach, pomagamy naszemu ciału wykonywać swoją pracę polegającą na utrzymywaniu nas w przekonaniu od wewnątrz do zewnątrz. Woda sprawia, że ​​czujemy się trochę pełniejsi, czasami, gdy czujemy, że potrzebujemy przekąski, być może tym, czego naprawdę potrzebujemy, jest odświeżenie się kilkoma łykami wody. Ponadto nawadnianie wodą oznacza, że ​​rzadziej sięgamy po wszystkie napoje gazowane o wysokiej zawartości cukru, które mogą przeciwdziałać naszym pozytywnym próbom zachowania blasku i zdrowia.
 3. Gdzie i jak pijemy naszą wodę
  Jestem pewien, że wielu z nas ma te butelki z wodą napełnioną do połowy w naszych samochodach i w domu, ale one same w sobie mogą stanowić zagrożenie. Jeśli będziemy stale ponownie używać starych plastikowych butelek, chemikalia z plastiku mogą przedostać się do wody, którą pijemy – a my nie bylibyśmy przez to ani mądrzejsi, ani zdrowsi. Zwłaszcza w upalny dzień ten proces przedostawania się chemikaliów do naszej wody butelkowanej może zostać przyspieszony – dlatego unikaj picia z plastikowych butelek pozostawionych w samochodzie w ciepły dzień. Używając ponownie plastikowych butelek, możemy poczuć, że pomagamy środowisku, co może w pewnym stopniu mieć miejsce, ale nie pomagamy sobie! Te stare plastikowe butelki mogą również zawierać bakterie w naszych ustach!Mając to na uwadze, oto trochę „do myślenia” Woda w pudełku jest lepsza, lepsza dla planety i lepsza dla nas wszystkich! Wszyscy możemy być bezpieczni i bardziej świadomi zarówno tego, jak i co pijemy.

Boxed Water jest po prostu lepszy, zapewniając najczystszą wodę w najbardziej zrównoważony sposób. Wierzą, że małe wybory mają duży wpływ, dlatego oferują czystą wodę dla twojego zdrowia w zrównoważonym opakowaniu dla planety. Ich celem jest usunięcie plastiku z rynku jednorazowej wody przenośnej. Poza swoim produktem wierzą w dawanie. W ciągu ostatnich dwóch lat zmobilizowali konsumentów do sadzenia ponad 600 000 drzew w naszych lasach w USA.

„Mamy 100% czystą wodę. Nasz opatentowany, 8-etapowy proces oczyszczania obejmuje odwróconą osmozę i filtry UV, które usuwają wszystkie zanieczyszczenia, minerały i rzeczy, których nie potrzebujesz. Wierzymy, że jest to najczystsza dostępna forma nawilżenia, która konsekwentnie zapewnia najlepszy smak. Inne firmy dodają do swoich produktów minerały i substancje stałe, aby manipulować poziomem pH. Nasze pH wynosi 6,4, tak blisko neutralnego, jak to tylko możliwe bez dodawania składników. Uważamy, że zapewnia to najlepsze nawilżenie dla Twojego ciała.” – powiedział Boxed Water

 • Boxed Water była pierwszą krajową firmą, która zaoferowała alternatywę dla plastikowych butelek na wodę. Czy wiesz, że 68% plastikowych butelek nie jest poddawanych recyklingowi? Oto, jak Boxed Water robi różnicę tam, gdzie jest potrzebna!
 • Boxed Water LLC promuje używanie butelek wielokrotnego użytku, ale zdaje sobie sprawę, że czasami nie jest to możliwe. Ich celem jest zmiana sposobu pakowania, transportu i korzystania z wody.
 • Około trzy czwarte ich pudełek jest wykonanych z papieru. Ich papier pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, które są nieustannie przesadzane w celu zastąpienia ściętych drzew, co pomaga zrównoważyć nasz ślad węglowy i pozwala nam wszystkim łatwiej oddychać. Pudełka w 100% nadają się do recyklingu i są w 100% wolne od BPA.


Czerpią wodę z pobliskiego źródła. Filtrują wodę komunalną blisko swoich konsumentów, aby zmniejszyć nasz ślad węglowy. Niektóre firmy dostarczają wodę z odległych wysp lub gór. Chociaż woda w pudełku nie pochodzi z wody źródlanej, pochodzi z wody przepływającej przez lasy narodowe Wasatch i jezioro Michigan.
Ich pudełka są dostarczane na płasko do naszych lokalnych punktów napełniania, dzięki czemu zajmują znacznie mniej miejsca niż w pełni uformowane plastikowe butelki. Wysyłając płaskie pudła do źródła, używają 1 ciężarówki na każde 26 ciężarówek, z których korzysta wiele firm produkujących plastikowe butelki.


Kiedy ludzie dokonują zrównoważonego wyboru wody w pudełku, pozwala to nam wszystkim oddać – sprzątać plaże, sadzić drzewa i pomagać naszej planecie na wiele sposobów. W ramach ogólnego zaangażowania na rzecz planety Boxed Water jest dumnym członkiem 1% „For the Planet” i partnerem National Forest Foundation (NFF). Aby pomóc w zwalczaniu szkodliwych skutków pożarów i innych naturalnych zagrożeń, opracowali projekt ReTree, w ramach którego zobowiązaliśmy się posadzić milion drzew do 2020 roku.


Na początku tego miesiąca ogłosili sukces blisko trzeciego roku tego projektu i że w sumie zobowiązali się posadzić 612 567 drzew w lasach USA, które NFF wybrał w oparciu o największe potrzeby. Dotarli do ponad miliona czytelników mediów i 6 milionów fanów mediów społecznościowych, aby coś zmienić. Do tej pory firma Boxed Water zasadziła drzewa o wartości 1,4 miliarda skrzynek – nawet nie zbliżone do naszych zastosowań.
Niektóre z Twoich ulubionych celebrytów i osoby mające wpływ w mediach społecznościowych są fanami Boxed Water… bądź kolejnym, który dołączy do rewolucji w Boxed Water już dziś! Boxed Water jest dostępny u lokalnych sprzedawców, na ich stronie internetowej i w Amazon Prime. Posiadają pojemniki o pojemności 250 ml, 500 ml i 1 l.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...