PodróżePanasonic Avionics zwiększa wybór rozwiązań Wellness*

Panasonic Avionics zwiększa wybór rozwiązań Wellness*

Panasonic Avionics zwiększa wybór rozwiązań Wellness*

Panasonic Avionics Corporation (Panasonic) rozszerza dziś gamę rozwiązań wellness, które oferuje liniom lotniczym i ich pasażerom, wprowadzając na rynek rozwiązania Calm i myNoise.

Calm, aplikacja numer 1 na świecie do snu, medytacji i relaksu, wprowadza serię programów wizualnych i dźwiękowych. Pasażerowie mogą korzystać z ćwiczeń oddechowych i medytacyjnych, scen i dźwięków natury, muzyki i historii snu dla dorosłych i dzieci, aby pomóc w stanach lękowych, stresie, relaksacji i śnie.

[subscribe_to_unlock_form]

myNoise to najlepsza w swojej klasie kolekcja pejzaży dźwiękowych, których pasażerowie mogą słuchać i które pomagają w relaksacji, zasypianiu, skupieniu i przyjemności. Na podstawie czasu lotu i indywidualnego harmonogramu jet lag firma Panasonic zaleci różne krajobrazy dźwiękowe, które pomogą pasażerom zrelaksować się, skoncentrować i cieszyć się lotem, zmniejszając niepokój podczas lotu i ułatwiając zasypianie, neutralizując hałas otoczenia, aby zapewnić bardziej skoncentrowany sposób myślenia i pomagając im wyrazić swoją kreatywność, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.


Calm i myNoise to najnowsze elementy rosnącej gamy rozwiązań wellness firmy Panasonic, które są oferowane na trzech platformach: Digital, Hardware i Lifestyle. Obejmują one już aktywną kontrolę hałasu, wysokiej jakości oświetlenie siedzeń i technologię nanoeTM firmy Panasonic, a także szereg aplikacji wellness opracowanych we współpracy z Detalytics i Mimi Hearing Technologies.
Łącznie rozwiązania Wellness firmy Panasonic zostały stworzone, aby pomóc pasażerom rozwiązać problem jet lag, lęku, stresu, zmęczenia, hałasu, oświetlenia, zapachów i odwodnienia.

Aktywna Kontrola Hałasu zapewnia pasażerom bardziej komfortowy i spokojny sen na pokładach lotów długodystansowych, redukując hałas tła samolotu bez konieczności używania słuchawek.

Premium Seat Lighting dostosowuje oświetlenie pasażerów do różnych faz lotu, poprawiając ich samopoczucie na pokładzie.

nanoe™ dezodoryzuje i neutralizuje powietrze w kabinie i wokół miejsca siedzącego pasażera poprzez przyłożenie niskiego napięcia do wilgoci, która rozpada się na rozpylone elektrostatycznie cząstki o wielkości nanometrów z prędkością 480 miliardów nm na sekundę.

David Bartlett, dyrektor ds. technologii Panasonic Avionics Corporation, mówi: „Rozwiązania Wellness firmy Panasonic już okazują się popularne wśród linii lotniczych, które chcą poprawić samopoczucie pasażerów, a kilku głównych przewoźników wprowadzi nasze rozwiązania w tym roku”.
„Dzisiejsza premiera Calm i myNoise umożliwia nam oferowanie bardziej holistycznej gamy rozwiązań Wellness i odzwierciedla nasze dążenie do wykorzystania naszej technologii, innowacji i partnerstwa strategicznego w celu zmiany doświadczenia pasażerów”.

O firmie Panasonic Avionics Corporation

Panasonic Avionics Corporation jest wiodącym światowym dostawcą systemów rozrywki i komunikacji na pokładzie. Najlepsze w swojej klasie rozwiązania firmy, wsparte profesjonalnymi usługami konserwacyjnymi, w pełni integrują się z kabiną, umożliwiając klientom dostarczanie najwyższych wrażeń z podróży z bogatą ofertą rozrywki, co skutkuje poprawą jakości systemów i rozwiązań komunikacyjnych, skróceniem czasu i niższych kosztów całkowitych.

Założona w 1979 roku firma Panasonic Avionics Corporation, amerykańska korporacja, jest spółką zależną Panasonic Corporation of North America, głównej północnoamerykańskiej spółki zależnej Panasonic Corporation. Firma z siedzibą w Lake Forest w Kalifornii, zatrudniająca ponad 5000 pracowników i działająca w 80 lokalizacjach na całym świecie, dostarczyła wiodącym światowym liniom lotniczym ponad 14 300 systemów IFE i 2200 rozwiązań łączności pokładowej.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.panasonic.aero

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...