Zdrowie & RodzinaZdrowie & RodzinaPielęgnacja oczu dla zdrowia*

Pielęgnacja oczu dla zdrowia*

Pielęgnacja oczu dla zdrowia*

Wszyscy wiemy, jak ważne jest prawidłowe odżywianie, aktywność fizyczna, mycie zębów i nawilżanie skóry, ale jak dobrze dbamy o oczy? Nie powinno dziwić, że ze wszystkich pięciu zmysłów – smaku, słuchu, dotyku, widzenia i węchu – wzrok jest tym, co większość z nas ceni najbardziej, a jednak rzadko poświęcamy mu uwagę, na jaką zasługuje.

[subscribe_to_unlock_form]

Całkowite zdrowie ciała oznacza dbanie o cały pakiet, a jeśli kiedykolwiek zostanie on w jakiś sposób zaniedbany lub pogorszony, bardzo na tym stracisz. Oczywiście, podobnie jak zęby, oczy są naprawdę cenne, dostajemy tylko jeden zestaw, więc musimy je traktować jako bezcenny dobytek, jakim są.

Dobre i zbilansowane odżywianie

Z żywieniowego punktu widzenia, niektóre pokarmy wzbogacone w witaminy doskonale nadają się do pielęgnacji oczu. Zwyrodnienie plamki żółtej i zaćma mogą wystąpić w starzejących się oczach, ale witaminy, które są „przeciwstarzeniowymi”, takie jak witamina A, C i E mogą naprawdę pomóc w powstrzymaniu zaburzeń widzenia związanych z wiekiem. Kwasy tłuszczowe Omega 3 (znajdujące się w tłustych rybach, takich jak łosoś, makrela i tuńczyk) mogą być również bardzo korzystne dla promowania zdrowych oczu i wzroku.

Dobrze zbilansowana dieta może pomóc w ogólnym zdrowiu, jeśli spojrzymy na przykład na cukrzycę typu 2, jest to choroba, która jest coraz bardziej powszechna we współczesnym świecie. Cukrzyca może w rzeczywistości być przyczyną ślepoty i upośledzenia wzroku, jeśli nie jest dobrze regulowana lub zarządzana.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli dobrze się odżywiasz, regularnie ćwiczysz, unikasz palenia, chronisz oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, toksynami i zanieczyszczeniami, dobrze odpoczywasz i unikasz zbyt długiego spędzania czasu przed ekranem komputera to masz dobry fundament dla zdrowych oczu… ale to na tym się nie kończy!

Higiena oczu i powiek

Codzienna higiena powiek jest zalecana dla wszystkich i może pomóc w utrzymaniu komfortu nawilżonych i nieprzekrwionych oczu. Jest to szczególnie ważne jeśli jesteś kobietą, nosisz soczewki kontaktowe, często korzystasz z podręcznych urządzeń elektronicznych, zbliżasz się do menopauzy lub rozważasz LASIK lub inną operację oka. Dobrą wiadomością jest to, że prosta rutyna może rozwiązać lub zapobiec problemom i sprawić, że poczujesz się zdrowo i młodo.

Opieka zdrowotna firmy Bruder i ich zestaw do pielęgnacji oczu:

Zestaw pielęgnacyjny w trzech prostych krokach: wytrzeć, spryskać i ogrzać.

Te kroki to wszystko, co jest potrzebne, aby wejść na właściwą drogę do zdrowszych oczu. Aby ułatwić nam pielęgnację oczu, firma Bruder Healthcare oferuje asortyment produktów, w tym kompletny zestaw do higienicznej pielęgnacji powiek, który zawiera wilgotny kompres do powiek Bruder, 10 płatków higienicznych do powiek, 30 chusteczek oczyszczających do powiek i 1 uncję płynnego roztworu do higieny powiek.

To idealny pakiet „wszystko w jednym”, który pomoże Ci zauważyć duże ulepszenia w krótszym czasie. Firma Bruder Healthcare jest uznanym liderem w dziedzinie pielęgnacji oczu. Oto jak działa każdy produkt z ich popularnego zestawu pielęgnacyjnego!

Chusteczki oczyszczające do powiek Bruder

Te popularne chusteczki zawierają formułę bez spłukiwania, która pomaga rozpuszczać i usuwać nadmiar sebum i zanieczyszczeń z powiek i rzęs, poprawiając ogólny stan zdrowia oczu.

Wstępnie nawilżone, indywidualnie zapakowane chusteczki są hipoalergiczne i wolne od żrących chemikaliów. Nie zawierają olejku z drzewa herbacianego ani innych składników, które pieką lub palą. Są wystarczająco delikatne do codziennego użytku.

Delikatne przetarcie powiek i rzęs chusteczką higieniczną Bruder do powiek i rzęs jest optymalnym pierwszym krokiem w higienie powiek, ponieważ odpowiednio oczyszczone powieki i rzęsy są bardziej podatne na korzyści płynące z kompletnej pielęgnacji. Chusteczki to również świetny sposób na demakijaż oczu.

Higieniczny płyn do powiek Bruder

Po oczyszczeniu oczu chusteczkami do powiek nałóż od jednego do dwóch rozpyleń Bruder Hygienic Eyelid Solution na zamknięte oczy. Pomaga to ograniczyć rozwój bakterii i innych mikroorganizmów.
Ten spray składa się z 0,02% czystego kwasu podchlorawego, który jest powszechnie stosowanym składnikiem sprayów do higieny powiek, ponieważ jest tak skuteczny w walce z szeroką gamą mikroorganizmów. Pomaga zwalczać infekcje, zmniejszać stany zapalne, kontrolować reakcję organizmu na urazy i wzmacniać jego naturalną zdolność gojenia.
W pielęgnacji oczu kwas podchlorawy działa w celu szybkiego i skutecznego złagodzenia suchych i zaczerwienionych oczu, swędzących powiek związanych z chorobami takimi jak zapalenie powiek i dysfunkcja gruczołów Meiboma (MGD).

W przeciwieństwie do wielu innych sprayów do mycia powiek, roztwór Bruder nie zawiera alkoholu, oleju, siarczanów, parabenów ani dodatku zapachowego, dzięki czemu jest idealnym podkładem dla dobrego zdrowia powiek i korzystnym dodatkiem do codziennej pielęgnacji oczu. Odświeżający spray działa kojąco na wrażliwą skórę i zapewnia szybką ulgę w suchości, swędzeniu i stanach zapalnych skóry.
Rozwiązanie jest proste i łatwe w aplikacji: wystarczy spryskać zamknięte powieki. Nie ma potrzeby płukania ani wycierania; po prostu spryskaj i pozostaw do wyschnięcia a delikatna, hipoalergiczna formuła oczyści i ukoi. Nie poczujesz palenia ani mrowienia, jak w przypadku innych miejscowych rozwiązań – zamiast tego jest tylko kojący komfort i lepsza higiena…. Brzmi jak błogość!

Nawilżający kompres do oczu Bruder

Ten wyjątkowy kompres nie przypomina innych masek na oczy, które można zobaczyć w sklepie lub aptece! Moist Heat Eye Compress firmy Bruder to wilgotny kompres na oczy, który jest najczęściej zalecany przez lekarzy. Żaden kompres nie przewyższa Maski Brudera.
Ten kompres wyróżnia się opatentowaną technologią „MediBeads”, która zapewnia najwięcej ciepła wymaganego do skutecznego upłynnienia oleju w gruczołach Meiboma i uwolnienia naturalnego nawilżenia oczu. Jest to ważne, ponieważ gruczoły te często się zatykają, co powoduje dyskomfort, suchość oczu i zaczerwienie. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, maska ​​Brudera wydłuża komfort noszenia soczewek kontaktowych.

Dlaczego technologia MediBeads?

Zwykłe kompresy opierają się na kulkach, żelu lub ziarnach żelu krzemionkowego, które mogą wysychać i dostarczać nierówne ciepło, powodując niebezpieczne miejsca gorących punktów, które zmniejszają wydajność produktu. Opatentowane MediBeads w Bruder Moist Heat Eye Compress zapewniają równomierne ciepło. MediBeads są również nasycone srebrem, aby odstraszać bakterie i pomagać w utrzymaniu higieny powiek oraz zmniejszać ryzyko infekcji. Co ważne, kompres z łatwością wytrzymuje rygory codziennego użytkowania i regularnego mycia. MediBeads są bardzo skuteczne i nie zepsują się jak inne kompresy.

Moist Heat Eye Compress firmy Bruder można stosować rano, w południe lub wieczorem w zależności od tego, co jest najwygodniejsze w codziennej rutynie!

Dbanie o oczy to prawdziwe zdrowie

Niezależnie od tego czy Twoje oczy są obecnie zmęczone czy po prostu chcesz, aby były czyste i zdrowe pielęgnacja powiek i rzęs jest ważna dla każdego. Codzienna rutyna jest tak naturalna i niezbędna, jak szczotkowanie i nitkowanie, oczyszczanie i nawilżanie twarzy, a nawet ćwiczenia i rozciąganie!

Prawdziwe zdrowie oznacza dbanie o całe ciało, a produkty Bruder Hygienic Eyelid mogą Ci w tym pomóc!

Od 1986 roku firma Bruder Healthcare dostarcza bezpieczne i skuteczne produkty terapeutyczne specjalistom medycznym i konsumentom. Bruder Healthcare jest uznanym liderem w dziedzinie pielęgnacji oczu oferującym gamę produktów stosowanych w placówkach medycznych i domach na całym świecie.

Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

We współpracy z naszymi przyjaciółmi z Bruder.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...