Dom & TyPolowanie na wielkanocne jajka - zabawa dla całej rodziny *

Polowanie na wielkanocne jajka – zabawa dla całej rodziny *

Polowanie na wielkanocne jajka – zabawa dla całej rodziny *

Jedną z ulubionych części Wielkanocy dzieci jest zabawa polowania na wielkanocne jajka! Pociechy nigdy nie wiedzą, jakie skarby znajdą ani kto zdobędzie ich najwięcej. Nikt nie lubi polowania na pisanki, które jest niewypałem ze zbyt małą ilością ukrytych niespodzianek. Sprawdź nasze 10 wskazówek dotyczących NAJLEPSZEGO polowania na jajka wielkanocne i baw się dobrze z rodziną, tworząc niezapomniane wspomnienia w te Święta Wielkanocne.

WSKAZÓWKI NA NAJLEPSZE POLOWANIE NA WIELKANOCNE JAJKAWYBIERZ JAJKA W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE
Wybierz odpowiednią wielkość plastikowych jajek w zależności od wieku dziecka. Mniejsze jajka mogą stwarzać ryzyko zadławienia. Poza tym, im większe jajko, tym większa nagroda, prawda?!

PRZYGOTUJ JAJKA WCZEŚNIEJ
Kup jajka wcześniej i przygotuj nadzienie. Fajnie jest nie martwić się o nie w ostatniej chwili. Sklepy szaleńczo zaczynają je wystawiać zaraz po Walentynkach. Miej oczy szeroko otwarte. Niektóre sklepy oferują aż 70-90% zniżki! Kolejną świetną wskazówką jest schowanie ich po Wielkanocy na następny rok.

WYZNACZ OBSZAR
Wyznacz obszar przeznaczony na polowanie. Nie pozwól, aby dzieci odchodziły tam, gdzie nie ma jajek. Nikt nie lubi polowania w ciemno. Staraj się wyznaczać rozsądne granice, żeby każdy wiedział, gdzie szukać.

KODOWANIE KOLORÓW
Jeśli dzieci są w różnym wieku, możesz upewnić się, że otrzymają prezenty odpowiednie dla ich wieku, oznaczając jajka kolorami. Na przykład dzieci w wieku od dwóch do czterech lat mogą szukać jajek zielonych i żółtych, podczas gdy dzieci w wieku od pięciu do siedmiu lat szukają jajek czerwonych i pomarańczowych. Kodowanie kolorami pozwoli również ukryć jajka dla małych pociech, w łatwiej dostępnych miejscach. W ten sposób każde dziecko będzie szukało odpowiednich jajek do swojego wieku, a polowanie będzie uczciwe.

STWÓRZ ZASADY
Ustal zasady, aby polowanie było sprawiedliwe. Pomoże Ci w tym na przykład zasada, że nikt nie może otworzyć swoich jaj, dopóki nie zostaną znalezione wszystkie jajka z polowania. Zawsze fajniej jest, gdy wszyscy przestrzegamy tych samych reguł. Dodatkowo unikniemy niepotrzebnych konfliktów i nieporozumień, a ​​dzień będzie szczęśliwszy.

SPECJALNE JAJKA
Nie napełniaj jajek samymi cukierkami. Przygotuj w środku specjalne jajko oznaczone gwiazdką, które da znalazcy dodatkową niespodziankę. Wszyscy będą szukać tego wyjątkowego jajka!

Możesz też wypełnić jajka innymi zabawnymi przedmiotami; monety, figurki, małe zabawki itp. lub umieść w środku karteczkę ze wskazówkami do większej nagrody!

PRZYGOTUJ WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚĆ JAJEK
Nie ma nic bardziej rozczarowującego niż polowanie na jajka wielkanocne, które kończy się zbyt wcześnie. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo jajek, aby było fajnie. Około 20 jaj na uczestnika to dobra liczba na początek.

UKRYJ ODPOWIEDNIO
Ukryj jajka właściwie. Nie zmuszaj swojego trzylatka do wspinania się na drzewo lub dziesięciolatka do znalezienia wszystkich jaj w trawie. Ustaw odpowiedni wiek polowania, ukrywając jaja w oparciu o wzrost i umiejętności dziecka.

RECYKLING
Zbierz plastikowe jajka, gdy dzieci skończą się bawić i schowaj je na przyszły rok. Nadadzą się do następnego polowania lub dekoracji wielkanocnych, dzięki temu część będzie już przygotowana.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w tym roku urządzić najlepsze polowanie na jajka wielkanocne z przyjaciółmi i rodziną!

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...