Dom & TyPowrót do zdrowia i wewnętrznej równowagi wymaga czasu i poświęcenia*

Powrót do zdrowia i wewnętrznej równowagi wymaga czasu i poświęcenia*

Powrót do zdrowia i wewnętrznej równowagi wymaga czasu i poświęcenia*

Powrót do zdrowia i wewnętrznej równowagi wymaga czasu i poświęcenia, szczególnie po okresie braku aktywności, choroby, kontuzji lub po prostu odnalezienia się na nowo po przerwie. Dobrą wiadomością jest to, że jesteś dobrze wspierany w leczeniu i regeneracji, dzięki czemu możesz zoptymalizować swoje zdrowie i samopoczucie.


Wszędzie wokół Ciebie jest inspiracja i innowacyjność, dzięki którym zdrowie i sprawność fizyczna są interesujące i skuteczne.

Znajdowanie swoich stóp
Czasami najtrudniej jest po prostu zacząć. Ale kiedy już zaczniesz, nawyki łatwo się uformują. Każdy może mieć trochę trudności z ponownym skupieniem się i wdrożeniem zdrowych nawyków po stagnacji, najlepiej jest nie porównywać ani nie patrzeć wstecz, po prostu znaleźć sposób, aby iść naprzód! Oczywiście, jeśli doznałeś choroby lub urazu, upewnij się, że masz odpowiednie wsparcie ze strony pracowników służby zdrowia.
Ważne jest, aby ustalić jasne cele i wykorzystać je jako małe znaczniki w celu uzyskania szerszego obrazu tego, jak chcesz wyglądać i czuć się. A my wszyscy chcemy dobrze wyglądać i czuć się zdrowo, prawda?!
Zwykle wyrobienie nowych nawyków zajmuje około 3 tygodni, więc zacznij już dziś i dokonaj niewielkich, ale znaczących zmian. Zdrowie nigdy nie jest jedną wielką rzeczą, którą robisz od czasu do czasu, jest to połączenie wszystkich codziennych i pozornie małych wysiłków, które przyczyniają się do ogólnego lepszego zdrowia.

Cierpliwość i wytrwałość
Bez względu na to, jakie są Twoje cele zdrowotne, bądź cierpliwy i wytrwaj! Czasami poddajemy się, gdy nie widzimy szybkich rezultatów naszych wysiłków, ale koncentracja i jasność w trosce o zdrowie zawsze się opłacają w dłuższej perspektywie.
Oto kilka sposobów na utrzymanie motywacji i powrót do zdrowia!
Nuda jest zabójcą pasji i bez względu na to, jak na to spojrzysz, potrzebujesz pewnej dozy zapału i pasji, aby pracować na rzecz lepszego zdrowia. Poszukaj sposobów, aby ponownie rozpalić swoją pasję do zdrowia, może to oznaczać wypróbowanie nowych aktywności i poszukiwanie produktów, które są zarówno inspirujące, jak i skuteczne.


Nagradzaj się czymś za każdym razem, gdy osiągniesz mały cel, świętuj swoje małe zwycięstwa!
Znajdź osoby o podobnych poglądach, które mają wspólne cele i współpracuj, aby iść naprzód. Pamiętaj, żaden człowiek nie jest wyspą. Wszyscy potrzebujemy ludzi, którzy odbiją nasze myśli, pomysły i aspiracje.
Zachowaj równowagę w swoim podejściu. Tak, potrzebujesz ćwiczeń i aktywności, ale musisz także skoncentrować się na jedzeniu i odżywianiu, aby wpłynąć na swoje zdrowie. Trzeba też wygospodarować czas na odpowiedni odpoczynek, organizm leczy się i regeneruje podczas relaksu! Nadmierny stres może szybko doprowadzić do złego stanu zdrowia, a znalezienie równowagi jest niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia.


Mamy nadzieję, że te małe wskazówki były dla Ciebie pomocne! Jeśli chodzi o żywność i odżywianie, wiele naturalnych i organicznych suplementów może pomóc w leczeniu i ogólnym samopoczuciu. Na przykład, istnieje wiele korzyści z używania oleju z nasion konopi dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Olej konopny ma działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, ma wysoką wartość przeciwutleniającą i niezwykle wysoką zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6. Te kwasy tłuszczowe są niezbędne do prawidłowego lub optymalnego funkcjonowania naszego organizmu. Olej konopny zawiera również kilka witamin, minerałów i aminokwasów, a Botana jest ekspertem w wykorzystaniu konopi w swoich produktach!

Botana została założona w 2014 roku. Ich aspiracją było wykorzystanie dostępnej nauki i ich zrozumienia zdrowia i różnorodności biologicznej, aby stworzyć z niej coś niesamowitego. Ich ostatecznym celem w wyniku tej pasji było tworzenie produktów, które są czyste pod każdym względem!

„Przez kilka lat przed założeniem naszej farmy ćwiczyliśmy i prowadziliśmy badania, a przez cztery lata po założeniu naszej farmy stosowaliśmy wiele różnych metod regeneracji ziemi i budowania gleby. Używamy technik z koreańskiego rolnictwa naturalnego, permakultury (Masanobu Fukoka, Bill Mollison), biodynamiki (Rudolph Steiner) i od dr Elaine Ingham (sieć pokarmowa żywej gleby). „prawdziwy” sposób na uzyskanie pełnego spektrum ekstraktu roślin lub ziół, ponieważ istniał dodatkowy proces dodawania minerałów”– Botana

Ekstrakty z oleju konopnego są tradycyjnie stosowane na całym świecie jako lekarstwo. Metody uprawy Botany pozwoliły im wyprodukować zioła, które pod względem jakości nie mają sobie równych. Uważają, że rolnictwo regeneracyjne jest kluczem do zrównoważonego rozwoju, ponieważ hodujesz węgiel i blokujesz go w glebie oraz budujesz bioróżnorodność. To uczciwy i najskuteczniejszy sposób wytwarzania żywności dla zdrowia i leczenia.
Wiele dowodów wskazuje, że korzyści płynące z oleju konopnego o pełnym spektrum mogą złagodzić różne dolegliwości i schorzenia. Zrównoważone metody firmy Botana poprawiają równowagę biochemiczną w roślinach konopnych, co maksymalizuje korzystne efekty ich organicznego oleju konopnego.

„Nasze produkty żywieniowe są w 100% organiczne i wykorzystują zrównoważone metody nauki o glebie. Ta cała roślina, bogata w terpeny mieszanka konopi, jest weryfikowana przez zewnętrzne laboratoria, aby zawierała mniej niż 0,3% THC, bez metali ciężkich i pestycydów.”– Botana

Olej konopny Botana to świetny dodatek do koktajli, kawy lub jedzenia. Można go również przyjmować samodzielnie lub pod język!

  • Ten olej z konopi może pomóc w zwalczaniu stanów zapalnych, łagodzeniu niepokoju i stresu, łagodzeniu bólu głowy i nudności.
  • Może również poprawić jasność umysłu, koncentrację i ogólnie wspierać dobre samopoczucie.
  • Ten ekstrakt z oleju konopnego jest odpowiedni dla wegetarian, wegan i zwierząt. Jest wolny od glutenu i okrucieństwa!
  • Składniki są czyste i proste! W szczególności organiczny olej kokosowy MCT, 100 mg ekstraktu z podwójnej konopi z minerałami, organiczny aromat cynamonowy i olejek eteryczny z mięty pieprzowej.
  • Należy pamiętać, że po otwarciu zaleca się przechowywanie w chłodnym, ciemnym miejscu lub w lodówce.

Oto kilka innych produktów Botana dla zdrowia, leczenia i ogólnego dobrego samopoczucia.

Botana Sports Salve zawiera wszystkie naturalne składniki

Organiczne masło shea, organiczny olej jojoba, organiczny olejek z pestek winogron, organiczny wosk pszczeli, organiczny olej kokosowy, organiczny ekstrakt z konopi, organiczny żywokost, organiczny mentol, organiczny olejek lawendowy, organiczny olejek mięty pieprzowej i organiczny olejek kadzidłowy.


Ta niesamowita mieszanka jest idealna dla osób aktywnych, sportowców lub entuzjastów wyczynowych aktywności na świeżym powietrzu! Organiczny balsam z konopi firmy Botana może być stosowany na bóle mięśni, stawów, przebarwienia skóry, urazy, skaleczenia, otarcia, oparzenia, a nawet zagojone tatuaże. Aby uzyskać maksymalną skuteczność, Botana zaleca po prostu wcierać przez co najmniej minutę w żądany obszar. Aby wyleczyć zmęczone stopy po całej aktywności, ten balsam można również wcierać w spód stóp, aby pomóc w odprężeniu.


Maść sportowa Botany jest weryfikowana przez zewnętrzne laboratorium i zawiera 250 mg lub 500 mg ekstraktów z konopi o pełnym spektrum (z dodatkowymi fitokannabinoidami!).

Surowa czekolada z olejem konopnym bogatym w fitokannabinoidy

Niesamowity kubek organicznej surowej czekolady Botana jest wykonany w 70% z biodynamicznie uprawianego kakao, organicznego cukru klonowego i naszego zastrzeżonego organicznego ekstraktu z oleju konopnego o pełnym spektrum.


Ta surowa czekolada jest gładka, bogata i doskonale zbalansowana między gorzką, wytrawną i słodką!

„Korzystamy z harmonii natury, aby wzmocnić ich gesty, a natura reaguje pozytywnie! Ostateczny produkt Botany jest gestem tej pasji i przybliża Cię do wewnętrznej harmonii. Może to być również poparte nauką, ponieważ wykazano, że kannabinoidy lub terpenoidy, które aktywują nasze receptory kannabinoidowe, pomagają utrzymać homeostazę na poziomie komórkowym i odtruwać komórkę. Produkty Botana to czyste toniki, które eliminują toksyczność współczesnego życia”– Botana

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...