JedzenieSuper Naturalna Dieta *

Super Naturalna Dieta *

Super Naturalna Dieta *

Wiosna jest tuż za rogiem, czas, kiedy wszystko wydaje się wracać do życia po zimowej ciszy i to nie tylko dla pięknych kwiatów, czy powrotu kolorów za oknem, ale także dla Ciebie! Nadszedł czas, aby ponownie się skupić i zrobić krok dalej w kierunku naturalności.

Utrzymuj to w rzeczywistości
Zawsze utrzymuj to w zgodzie ze swoim zdrowiem. Bądź szczery w kwestii zmian, które musisz wprowadzić, a jeśli masz objawy lub etapy złego samopoczucia, teraz jest najlepszy czas, aby przestać ignorować problem i zacząć pracować nad znalezieniem lekarstwa, które będzie dla Ciebie skuteczne.


[subscribe_to_unlock_form]

Wszyscy możemy się dobrze czuć i dobrze wyglądać – wymaga to tylko wysiłku. Czas, który inwestujesz w siebie i swoje zdrowie nigdy nie jest zmarnowany.
Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zachować to w rzeczywistości dla bardziej naturalnego Ciebie!
Wyjdź na zewnątrz! Po zamknięciu przez zimę, aby uniknąć mrozu, spacerowanie między drzewami, parkami, przyrodą i pięknymi krajobrazami jest samo w sobie lekarstwem na dobre samopoczucie. Poświęć trochę czasu, aby odetchnąć świeżym powietrzem z dala od zanieczyszczeń.

Zacznij dzień od zdrowego śniadania. Dobre rozpoczęty dzień pomaga również zakończyć go w ten sam sposób. Zdrowe śniadanie może być probiotycznym jogurtem ze świeżymi owocami, które są świetne dla jelit lub wypełnione białkiem śniadaniem na bazie jajek z grzankami na aktywny dzień.
Zwiększ spożycie wody. Zimą możemy naturalnie skłaniać się ku gorącym napojom, takim jak herbata, kawa lub gorąca czekolada, które często mogą Cię odwodnić. Staraj się popijać wodę przez cały dzień, najlepiej pijąc około 2 litrów, brzmi jak dużo, ale tak nie jest! Twoje ciało potrzebuje wody, aby funkcjonować jak najlepiej.


Coś nowego! Wypróbowanie czegoś nowego, nawet najmniejszego, może pomóc zainspirować zmiany. Możesz spróbować nowego owocu lub warzywa lub wykonać nieco inny trening. Małe zmiany tworzą większe w dalszej perspektywie.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze rzeczy, które możesz zrobić dla swojego dobrego samopoczucia, to utrzymanie zdrowych jelit, aktywność, dobry sen i picie dużej ilości wody.


Jako firma zajmująca się suplementami, Super Naturals Health nie może pomóc Ci pić więcej wody ani więcej ćwiczyć, ale może pomóc Ci lepiej spać i zrównoważyć pracę jelit.
IBS (zespół jelita drażliwego) jest powszechnym przewlekłym schorzeniem, które atakuje jelito grube. Może powodować skurcze, bóle brzucha, wzdęcia, gazy, biegunkę i zaparcia. Jest tak powszechna, że ​​szacuje się, że cierpi na nią nawet 1 na 4 milionów osoby na całym świecie.

Po zmaganiu się z okropnym IBS przez większość swojego życia i przez lata jako muzyk w trasie, Jeff Burgee leczył swoje własne problemy z IBS, badając i łącząc naturalne składniki.
Pewnego dnia podczas oglądania telewizji ktoś napisał, że skarżył się na okropny zespół jelita drażliwego z wyniszczającą, przewlekłą biegunką. To rujnowało ich życie. Jeff pomyślał, że może pomóc tej osobie i to zainspirowało go do podzielenia się swoją historią i formułą, której użył, aby naprawić swoje zdrowie. Jego ówczesna narzeczona (obecnie żona) Lindsay zajmowała się własnymi problemami z IBS i rzuciła wyzwanie Jeffowi, by poszedł o krok dalej. Dodali dodatkowe składniki, które poprawiłyby oba końce spektrum IBS (biegunka i zaparcia) poprzez odpowiednie zrównoważenie przewodu pokarmowego.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...