FitnessKarlie Kloss "twarzą" marki Adidas*

Karlie Kloss „twarzą” marki Adidas*

Karlie Kloss „twarzą” marki Adidas*

Supermodelka i sportowiec jest gotowa do rozpoczęcia kampanii kolekcji Adidas. Nowa kampania prezentuje kolekcję łączącą najnowocześniejszą technologię i styl, aby inspirować i wzmacniać dzisiejsze silne, wieloaspektowe kobiety.

Adidas by Stella McCartney ogłosił, że supermodelka Karlie Kloss dołączyła do Adidas by Stella McCartney jako twarz kampanii jesień/zima. Karlie Kloss przesuwa granice w swojej karierze modelki oraz w sporcie, gdzie demonstruje swoje szerokie umiejętności sportowe. Zachęca pokolenie kobiet na całym świecie do osiągania więcej dzięki swojej imponującej liście talentów, w tym modelingu, sportu, kodowania i filantropii. Dzięki swoim wartościom i etosowi zgodnym z markami, 29-latka inspiruje wysportowane kobiety na całym świecie, pokazując swoje naturalne zdolności sportowe w kluczowych stylizacjach kolekcji. Kolekcja Adidas by Stella McCartney jesień/zima, będąca połączeniem ukierunkowanej technologii i najnowocześniejszego stylu, przesuwa granice odzieży sportowej do granic możliwości, zachęcając dzisiejsze silne, wieloaspektowe kobiety do przełamywania barier i osiągania jak najwięcej z każdego treningu.
Dzieląc się ekscytacją związaną ze współpracą z Adidasem Stelli McCartney,

Komentarze Karlie Kloss:
To zaszczyt być twarzą Adidas by Stella McCartney. Obie kultowe marki nieustannie podnoszą poprzeczkę w dziedzinie mody, fitnessu i technologii. Ich współpraca to idealne skrzyżowanie stylu i funkcji, czego efektem jest kolekcja, która daje kobietom poczucie siły i pewności siebie.”


Stella McCartney komentuje:
„Karlie to prawdziwa kobieta Adidas by Stella McCartney. Ma wyjątkową energię, która napędza innych, niezależnie od tego, czy jest przed kamerą, czy stawia sobie wyzwania na siłowni lub na wybiegu, jednocześnie wyrażając swój indywidualny styl. Jestem podekscytowana, że ​​jest twarzą kolekcji jesień/zima, inspiruje i daje nowym pokolenieniom kobiet siłę do dalszego osiągania swoich celów bez kompromisów”.

Więcej informacji można znaleźć na stronach NOWE LEGINSY ADIDAS i NASZ SKLEP – ShopWell.pl


Zdjęcie: Adidas

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...