PodróżeWakacje: najbardziej przyjazne miejsca dla fitnessu na świecie*

Wakacje: najbardziej przyjazne miejsca dla fitnessu na świecie*

Wakacje: najbardziej przyjazne miejsca dla fitnessu na świecie*

Nawet miłośnicy fitnessu czasami mają trudności z wykonywaniem rutynowych treningów podczas podróży służbowych lub dla przyjemności. W końcu ćwiczenie w nowym środowisku może być wyzwaniem.

Na szczęście wiele miejsc wakacyjnych na całym świecie zwiększa wysiłki, aby zapewnić zakwaterowanie podróżnikom dbającym o zdrowie, oferując odrębne zakwaterowanie i programy, aby utrzymać gości fitness na dobrej drodze, nawet gdy są z dala od domu.
Oto niektóre z najbardziej przyjaznych dla fitnessu wakacji na świecie.

The Fairmont Scottsdale Princess, Arizona www.fairmont.com/scottsdale/

Fairmont Scottsdale Princess oferuje program a la carte „czuj się dobrze, graj dobrze”, obejmujący prywatny test diagnostyczny Bod Pod, spersonalizowaną konsultację dotyczącą planu treningowego, ocenę zużycia tlenu Fit Mate Pro, zintegrowane zabiegi spa i wiele innych.


Aria Hotel, Budapest www.ariahotelbudapest.com

Muzyka jest inspiracją do każdego świetnego treningu. Nowo otwarty hotel butikowy Aria Hotel Budapest o tematyce muzycznej korzysta z tego, oferując gościom dostęp do najnowocześniejszego centrum fitness, w tym sprzętu z najnowocześniejszymi cyfrowymi bibliotekami muzycznymi i wizualnymi. Goście mogą uzyskiwać dostęp do własnych kolejek YouTube i dostosowywać je lub wybierać z hotelowej biblioteki muzycznej bezpośrednio na każdym komputerze.


The W Retreat & Spa, Vieques Island www.wvieques.com

Siła i elastyczność wypracowane przez jogę – a mianowicie tułów, mięśnie czworogłowe, ścięgna podkolanowe i zginacze bioder – mogą pomóc biegaczom uniknąć kontuzji. Turnusy jogi Energize prowadzone przez Tarę Stiles rozluźniają mięśnie i obejmują dostęp do trzy- lub pięciodniowej spersonalizowanej lekcji wraz z instruktorem jogi w Strala i codziennymi sesjami jogi.The Mirbeau Inn & Spa, Finger Lakes, New York www.mirbeau.com

Mirbeau Inn & Spa to piękny ośrodek położony w malowniczym krajobrazie centrum Nowego Jorku, oferujący indywidualne konsultacje żywieniowe, indywidualne zajęcia treningowe i prywatne zajęcia fitness na życzenie.The Wyndham Grand Rio Mar Beach Resort & Spa, Puerto Rico www.wyndhamriomar.com

Dla biegaczy, którzy lubią trenować w żywiołach, Wyndham Grand Rio Mar ma wszystkie zadatki na tor triathlonowy. Ośrodek położony jest na bujnej ziemi o powierzchni 500 akrów, między kilometrowym odcinkiem złotej plaży a Narodowym Lasem Deszczowym El Yunque, gdzie goście mogą pływać, wędrować, biegać i jeździć na rowerze.VBT Bicycling/Walking Vacations, Chile www.vbt.com/tours/chile-biking

Obdarzony rozległymi liniami brzegowymi, łagodnie opadającymi u podnóża Andów, bujnymi winnicami i zachęcającymi miasteczkami, środkowe Chile to raj dla rowerzystów. Ośnieżone Andy są idealne, gdy jeźdźcy podążają za zapierającymi dech w piersiach drogami Pacyfiku i malowniczymi trasami śródlądowymi do uroczych wiosek rybackich i winnic. Poznaj historyczne porty Vina del Mar i Valparaiso. Pedałuj przez wysadzane drzewami wiejskie drogi w Santa Rita i dolinie Casablanki, gdzie kwitnie winorośl.O autorze :
Roger Sands jest byłym asystentem redaktora, a następnie niezależnym dziennikarzem, który pisze o podróżach, sporcie i oczywiście kwestiach zdrowotnych. Jego artykuły ukazywały się w New York Times, Philadelphia Inquirer, SKI Magazine, Pocono Record i innych. Kiedy nie jest na stoku lub na korcie cieszy się popołudniową herbatą, właściwie o każdej porze dnia.

Zdjęcia: Robert Sands

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...