JedzenieWalka o jedzenie: 7 aplikacji dietetycznych na odchudzanie *

Walka o jedzenie: 7 aplikacji dietetycznych na odchudzanie *

Walka o jedzenie: 7 aplikacji dietetycznych na odchudzanie *

Nawet postanowienie noworoczne, które ma najlepsze intencje, może szybko stać się niczym więcej niż miłym wspomnieniem, jeśli nie masz solidnego planu, który zapewni Ci motywację i bycie na dobrej drodze. Ostatnie raporty są mało optymistyczne, do lutego 80% noworocznych postanowień kończy się niepowodzeniem. Jeśli utrata wagi znajduje się na liście Twoich zamierzeń, sprawdź 7 aplikacji, które Ci to ułatwią. Miej plan, pracuj nad nim i pozwól, aby aplikacje przyczyniły się skutecznie osiągnąć Twój cel.

[subscribe_to_unlock_form]

 1. FatSecret
  Ta w 100% bezpłatna aplikacja jest wyposażona w narzędzia, w tym dzienniki żywności i ćwiczeń, zdrowe przepisy i informacje o wartościach odżywczych dla niemal każdego produktu spożywczego, o którym możesz pomyśleć, aby pomóc Ci osiągnąć cele dietetyczne. Mając ponad 35 milionów użytkowników, łatwo zrozumieć, dlaczego twierdzą, że są najłatwiejszą aplikacją do liczenia kalorii.
 2. LoseIt!
  To narzędzie pozowli Ci śledzić żywność, ma zarówno bezpłatne, jak i płatne poziomy, w zależności od tego, jak wiele funkcji chcesz uzyskać. LoseIt! synchronizuje się z Apple Health, Google Fit i zapewnia obsługę połączeń Wi-Fi. W wersji premium możesz także zsynchronizować się z monitorami fitness i aplikacjami, śledzić dzienne zużycie wody i uzyskać dostęp do biblioteki posiłków, przepisów i treningów.
 3. HealthyWage
  Utrata wagi i zarobek? To możliwe w aplikacji HealthyWage! Wystarczy, że określisz ile chcesz stracić na wadze, ile czasu chcesz na to poświęcić i ile postawisz każdego miesiąca. Jeśli pomyślnie osiągniesz swój cel przed datą zakończenia wyzwania, wygrywasz nagrodę. Średnia nagroda HealthyWager wynosi ponad 1200 $! Możesz także dołączyć do wyzwań zespołowych, jackpot i wyzwań krokowych za pośrednictwem aplikacji. Uczestnicy łącznie stracili ponad 1 milion funtów i zdobyli ponad 10 000 000 USD od momentu powstania firmy.
 4. Daily Burn
  Dzięki aplikacji Daily Burn możesz uzyskać dostęp do ponad 800 treningów ze swojego smartfona, co pozwoli Ci rozpocząć trening bez względu na to, gdzie jesteś. Aplikacja oferuje wiele różnych stylów, na różnych poziomach, wszystkie prowadzone przez doświadczonych trenerów. Dodatkowo, odpowiadając na kilka prostych pytań, otrzymasz spersonalizowane rekomendacje, które pomogą Ci osiągnąć niestandardowe cele fitness.
 5. Fooducate
  Jes to bezpłatna aplikacja, która oferuje mnóstwo wbudowanych narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć cele związane z dietą, zdrowiem i sprawnością. Narzędzia te obejmują narzędzie do śledzenia posiłków i aktywności, obszerną bazę danych informacji o wartościach odżywczych, popularne forum dyskusyjne oraz artykuły edukujące i motywujące.
 6. Rise
  Za jedyne 48 USD miesięcznie aplikacja Rise łączy użytkowników z doświadczonym dietetykiem, który będzie z Tobą współpracować, aby osiągnąć Twoje cele. Od udzielania informacji zwrotnych na temat spożywanych posiłków po oferowanie nowych pomysłów na trening i świętowanie Twoich sukcesów, Twój dietetyk Rise działa jak Twój własny trener zdrowego odżywiania w Twojej dłoni.
 7. PlateJoy
  Wiele osób polega na planowaniu menu jako sekretu sukcesu w odchudzaniu, ale może to zająć dużo czasu i kreatywności. PlateJoy ułatwia Ci to, przygotowując w pełni spersonalizowane plany menu i listy zakupów dostosowane do Twoich konkretnych celów zdrowotnych za jedyne 59 USD za subskrypcję 6-miesięczną. Dostęp do planów za pośrednictwem ich aplikacji to kolejny poziom wygody, gdy jesteś w domu lub w podróży.

Dzięki tym aplikacjom Twój sukces w odchudzaniu może być prostszy do osiągnięcia. Dopóki jesteś gotów do pracy, zapewnią Ci wsparcie, motywację lub inspirację, których potrzebujesz, aby zrealizować cele dietetyczne.

O autorce: Orędownik zdrowia, była mistrzyni fitness, redaktor naczelna „The Luxe List” International News Syndicate, jest ekspertem od stylu życia, technologii i dóbr konsumpcyjnych, który informuje o godnych uwagi produktach, usługach, miejscach i wydarzeniach – od bardzo przystępnych cenowo po ekstremalnie luksusowe. Trzyma rękę na pulsie trendów we wszystkich kategoriach produktów, usług i podróżach związanych z rekreacją, stylem życia. Oprócz swoich przedsięwzięć telewizyjnych, Merilee jest także wielokrotnie nagradzaną autorką, programistką APP, międzynarodową pisarką, przedsiębiorcą, publicystką, dwukrotną mistrzynią fitness i matką dwóch studentów Honor Roll. Jest definicją kobiety renesansu. Merilee można znaleźć online pod adresem www.LuxeListReviews.com.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Phone Diet 1 Dzięki uprzejmości HealthyWage.com.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...