ZdrowieZdrowieWalka z bezsennością - dowiedz się jak ją wygrać *

Walka z bezsennością – dowiedz się jak ją wygrać *

Walka z bezsennością – dowiedz się jak ją wygrać *

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego urlopu. 7 dni we wspaniałym hotelu z basenem, pysznym jedzeniem, tuż przy plaży. Fantastyczny, ale teraz jesteśmy w domu i mamy wakacyjną chandrę. A gorsza, mój czteroletni synek przyzwyczaił się do tego, że śpimy w jednym pokoju, często wślizgując się do mojego łóżka, żeby się przytulić. Co samo w sobie jest w porządku, z wyjątkiem, że teraz jesteśmy w domu, on nie lubi spać we własnej sypialni. Najpierw idziemy spać, ale kilka godzin później, kiedy już kładę się spać, on woła „Tato!”. Ostatniej nocy chodziłem tam i leżałem z nim w łóżku, aż zasnął, zanim wróciłem do swojej sypialni. Kiedy już zasypiałem, usłyszałem „Tato!” To musiało się wydarzyć jakieś 4 razy, zanim zobaczyłem mój zegarek z boku łóżka, który pokazywał, że jest godzina czwarta! O MÓJ BOŻE!

Nie chciałem pozwolić mu spać w moim pokoju, ponieważ wiedziałem, że to nie pomaga, ale zdałem sobie sprawę, że wstawanie 4 razy nad ranem wystarczy. Zaniosłem go do swojej sypialni i spaliśmy. Obecnie chodzi do przedszkola, więc nie musi tam być o określonej porze, ale zwykle zawożę go około godziny 9, ale tym razem, z powodu braku snu, spóźniliśmy się i do przedszkola dotraliśmy dopiero o 10.30.

[subscribe_to_unlock_form]


W planach miałem szybki trening, ale z powodu niezbyt wielu godzin snu stwierdziłem, że nie jestem na to zbyt chętny. Usiadłem przy biurku z mocną kawą, ponieważ dzień zaczął się późno, wiedziałem, że moją nagrodą będzie praca w nocy, aby nadrobić zaległości. To znaczy, że musiałbym poświęcić noc, kiedy byłem już wystarczająco zmęczony, w czasie, gdy mój syn nie pozwala mi spać, a potem będę musiał wstać i zrobić to wszystko jeszcze raz jutro. Błogie poczucie wypoczynku, które miałem na wakacjach, zniknęło w 1 dzień!
Usiadłem więc przy biurku, próbując zatankować się kofeiną, patrząc na ekran komputera z uczuciem bólu głowy.

Tak naprawdę nie mogłem się skoncentrować. Moja sprawność fizyczna na siłowni spadła, a teraz ucierpiała również moja sprawność umysłowa. Moja głowa była zamglona, czułem się przytłoczony z powodu opóźnień w pracy. Po odepchnęciu kilku myśli typu „Moje życie jest do bani” wraz ze wspomnieniami z wakacji, powoli przebrnąłem przez niektóre z zadań.


Tej nocy, jak wcześniej, mój syn zawołał, gdy moja głowa uderzyła w poduszkę. Nie chciałem ponownie go przenosić do mojego pokoju, ponieważ nigdy nie zerwalibyśmy z nałogiem. Za drugim razem, kiedy zawołał, zdecydowałam, że będę musiał przespać się w jego łóżku, przynajmniej przez chwilę. Nie jestem wysoki, ale moje stopy uderzają o krawędź jego pojedynczego łóżka, a materac nie jest dla mnie wystarczająco szeroki. Więc wiem, że czeka mnie niekomfortowy, zaburzony sen z towarzyszącym rano bólem szyi i pleców. Co za radość. Myśli „Moje życie jest do bani” wracają do mojej głowy.

Daję sobie radę do prawdopodobnie około czwartej, zanim wkradam się z powrotem do mojej sypialni. Syn zawolał mnie ponownie nad ranem koło 5, więc mój schemat snu jest zaburzony, czuję się zmęczony, a moja sprawność psychiczna i fizyczna jest osłabiona. Wiem dokładnie, jak to jest przez brak snu, chociaż mam nadzieję, że to tylko stan tymczasowy. Moje serce kieruje się w stronę ludzi naprawdę cierpiących na bezsenność.


Według Centers for Disease Control and Prevention (CDC), ponad jedna trzecia dorosłych w USA regularnie śpi mniej niż 6 godzin na dobę.
To źle, ponieważ korzyści płynące z odpowiedniego 7 do 8 godzin snu obejmują lepsze zdrowie serca, mniejszy stres, lepszą pamięć i utratę wagi, lepszy nastrój, silniejszy układ odpornościowy, a nawet dłuższe życie.


Tak więc kilka lat temu, kiedy zdecydowałem się założyć własną firmę z własną gamą suplementów, wiedziałem, że pierwszy produkt, który wprowadzimy na rynek, będzie środkiem nasennym ze wszystkich powyższych powodów.

Mam 20-letnie doświadczenie w tej branży i świadomie zdecydowałem się nie tworzyć firmy sprzedającej tysiące linii z wątpliwą skutecznością tylko dlatego, że robią to wszyscy inni. Wiedziałem, że chcę skupić się wyłącznie na rpduktach, które mogą znacznie poprawić jakość życia danej osoby.

Do tej pory stworzyliśmy:
Pomoc w zasypianiu o nazwie „SleeperZzz” (o której porozmawiamy dzisiaj)
Suplement, który może wspomóc pamięć i koncentrację, zwany „Matrix Mastermind”
Naturalny suplement wspomagający nastrój o nazwie „Uplift”. Jeśli ludzie spróbują tego najpierw, może to uniemożliwić im potrzebę stosowania nieprzyjemnych i uzależniających środków antydepresyjnych.


Oprócz tego mamy zupełnie inne linie produktów w Wielkiej Brytanii i Europie ze względu na różne przepisy. Tutaj sprzedajemy suplementy na odchudzanie, oczyszczanie jelita grubego, wsparcie dla mężczyzn i przedtreningówki wraz z całą gamą kremów do skóry i artykułów higieny osobistej.
SleeperZzz to naturalna, nieuzależniająca, dostępna bez recepty pomoc w zasypianiu, która pomaga przespać całą noc.

Reguluje Twój naturalny zegar biologiczny. Przez dzisiejszy szybki styl życia, wielu osobom brakuje snu z powodu stresu i niepokoju. Również długie godziny pracy lub nocne zmiany zakłócają biorytm organizmu. SleeperZzz może być użyty do przywrócenia normalnego, zdrowego snu. Nie służy tylko do łagodzenia bezsenności.


Obudź się, czując świeżość i energię. W przeciwieństwie do wielu naturalnych środków nasennych dostępnych na rynku, SleeperZzz nie sprawi, że następnego dnia poczujesz się zmęczony i oszołomiony. W rzeczywistości obudzisz się wypoczęty z odmłodzonym umysłem i ciałem.
Bezpieczny, wysokiej jakości produkt wyprodukowany w USA. Zyskaj spokój ducha dzięki suplementowi nasennemu wyprodukowanemu w USA zgodnie ze standardami GMP (Good Manufacturing Practice) w zakładzie zarejestrowanym i kontrolowanym przez FDA. Dzięki wypróbowanym i przetestowanym składnikom o udowodnionym działaniu, ta formuła wspomagająca zasypianie zachęca organizm do uwalniania optymalnych poziomów melatoniny, aby Cię uspokoić i zrelaksować oraz pomóc zasnąć.


Naturalne i poparte naukowo składniki: L-teanina, GABA (kwas gamma-aminomasłowy), korzeń korkowca, Mucuna Pruriens, 5-HTP (5 hydroksytryptofanów) i melatonina.
SleeperZzz nie ma żadnych skutków ubocznych, więc następnego dnia nie poczujesz się oszołomiony. Jest to niezbędne, jeśli tak jak ja masz dzieci. Widzisz, że pomagają Ci spać, ale jeśli Twoje dzieci zawołają, nadal będziesz się mógł obudzić, aby się nimi zająć i nadal móc normalnie funkcjonować. To nie jest sen z lekami, w którym nie będziesz świadomy, że dzieci do Ciebie dzwonią. Tego nie dostaniesz dzięki SleeperZzz. Po prostu będziesz dobrze spać.

Plan jest więc taki, że na godzinę przed snem wezmę SleeperZzz z ciepłym napojem. Potem, kiedy syn zawoła, a jestem pewien, że tak będzie, będę leżeć z nim, aż znów zasnie i mam nadzieję, że w ciągu następnych kilku nocy stopniowo przyzwyczai się do ponownego spania we własnej sypialni, a ja, z pomocą SleeperZzz, będę się mógł wyspać i czuć wypoczęty oraz wrócić do normalnego życia.

*Zastrzeżenia prawne
Oświadczenia te nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Tylko dla ulgi okazjonalnej bezsenności. Nie przekraczać zalecanej dawki. Ten produkt nie jest przeznaczony dla matek w ciąży lub karmiących piersią, dzieci poniżej 18 roku życia ani osób przyjmujących jakiekolwiek leki na receptę, w tym antydepresanty. Unikaj prowadzenia pojazdu lub wykonywania innych potencjalnie niebezpiecznych zadań podczas przyjmowania produktu. Jeśli masz pytania dotyczące celowości stosowania sumplementu, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Ten produkt jest wytwarzany i pakowany w zakładzie, który może również przetwarzać mleko, soję, pszenicę, jaja, orzeszki ziemne, orzechy, ryby i skorupiaki.

Zdjęcie dzięki uprzejmości freedigitalphoto.net

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...