PodróżePodróżeWypij swoją ochronę przeciwsłoneczną! *

Wypij swoją ochronę przeciwsłoneczną! *

Wypij swoją ochronę przeciwsłoneczną! *

Czy łapiesz za dużo promieni? Wesołe lato czy słoneczna jesień spędzone w leniwym oszołomieniu mogą sprawić, że pielęgnacja skóry (największego organu w ciele) wydaje się ciężką pracą. Ale niezależnie od tego, czy wygrzewasz się na słońcu, łapiesz fale, czy po prostu biegasz lub spacerujesz po parku, promieniowanie ultrafioletowe (UVR) może wyrządzić szkody. Uszkodzenia słoneczne mogą przyspieszać fotostarzenie, powodując obwisłą skórę, plamy i głębokie zmarszczki, których nie przykryje żadna ilość makijażu.

[subscribe_to_unlock_form]

Rak skóry jest najczęstszą postacią raka w Stanach Zjednoczonych i może dotknąć każdego, bez względu na wiek, rasę czy płeć. Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii – obecne analizy wskazują, że co piąty Amerykanin zachoruje na raka skóry w ciągu swojego życia. Szacuje się również, że każdego dnia u ponad 8500 osób w USA diagnozuje się raka skóry. 90 procent wszystkich nowotworów skóry jest spowodowanych ekspozycją na słońce, co jest dobrym powodem, aby chronić się przed szkodliwym działaniem promieni. „Światło UV może bezpośrednio uszkadzać DNA po absorpcji fotonów przez DNA, a także może indukować reaktywne formy tlenu (ROS), powodując pośrednie (oksydacyjne) uszkodzenie DNA, błon lipidowych i innych struktur” – mówi dr Omeed Memar , dermatolog z Chicago i dyrektor medyczny Akademickiego Instytutu Dermatologii i Raka Skóry. „Jeśli uszkodzenie DNA nie zostanie naprawione, może to prowadzić do powstania raka”.

Dobre wieści
Dobrą wiadomością jest to, że większość przypadków raka skóry jest uleczalna, jeśli zostanie wykryta we wczesnym stadium. Jednak nie powinniśmy bagatelizować problrmu. Można uchronić się przed niebezpieczeństwem promieniowania UV, najbardziej szkodliwym czynnikiem ryzyka wszystkich nowotworów skóry. „Amerykańska Akademia Dermatologii zachęca wszystkich do ochrony ciała poprzez szukanie cienia, noszenie odzieży ochronnej i stosowanie kremu przeciwsłonecznego z ochronym fitlrem przeciwsłonecznym 30 lub wyższym.”

Nowa pomoc jest w drodze
Zapewne wiele razy czytałeś, że musisz pić wodę, aby chronić skórę przed odwodnieniem i starzeniem się. Czy wiesz, że możesz także to robić pijąc zdrowy suplement, który pomaga chronić i odbudowywać skórę?


Co powinieneś wiedzieć o UVO
Dermatolog Bobby Awadalla z Południowej Kalifornii opracował UVO, pierwszy na świecie do picia suplement przeciwsłoneczny. Innowacyjna formuła to ponad 30 witamin, składników odżywczych i przeciwutleniaczy, które pomagają chronić i naprawiać skórę przed uszkodzeniami słonecznymi. Sumplement jest dostępny w formie gotowych napojów do picia, a także w proszku.


„Kiedy promienie UV uderzają w Twoje ciało, komórki skóry, DNA i kolagen mogą zostać uszkodzone” – wyjaśnia dr Awadalla. „Po wielokrotnym obserwowaniu pacjentów, którzy zapominają lub zaniedbują stosowanie tradycyjnych filtrów przeciwsłonecznych, zdałem sobie sprawę, że musimy zaoferować alternatywne metody ochrony przeciwsłonecznej. W rzeczywistości niedawny artykuł opublikowany przez Amerykańską Akademię Dermatologii wykazał, że tylko 14% mężczyzn i 29% kobiet regularnie używa kremów przeciwsłonecznych na twarzy i odsłoniętych obszarów. Moim celem było stworzenie czegoś, co ludzie mogliby łatwo robić na co dzień. Codziennie pijemy płyny, a teraz ochrona przeciwsłoneczna jest tak łatwa jak picie UVO.”


Wypij swoją ochronę przeciwsłoneczną
Naukowo udowodnione składniki UVO działają od wewnątrz, dzięki czemu jest to łatwy, wygodny i smaczny sposób na zdrową skórę. Dr Awadalla zaleca picie UVO 30 minut przed ekspozycją na słońce, aby uzyskać 3-5 godzin dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej od stóp do głów, w tym oczu. Możesz również pić UVO po nadmiernej ekspozycji na słońce, aby wspomóc regenerację skóry lub jako codzienny suplement naprawiający wieloletnie uszkodzenia słoneczne. Dzięki swoim właściwościom przeciwstarzeniowym, UVO może pomóc upiększyć skórę i poprawić ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie.

Synergistyczna formuła UVO łączy w sobie ponad 30 witamin, składników odżywczych i przeciwutleniaczy, które zostały naukowo udowodnione w recenzowanych badaniach, aby chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Podczas gdy miejscowe filtry przeciwsłoneczne chronią skórę na zewnątrz, innowacyjna formuła UVO została zaprojektowana tak, aby działać od wewnątrz. UVO pomaga blokować promieniowanie UVA i UVB przed uszkodzeniem skóry, ale robi to za pomocą naturalnych pigmentów uzyskanych z fitoskładników do pochłaniania promieni. UVO wzmacnia również naturalną zdolność organizmu do ochrony i naprawy DNA, błon komórkowych i kolagenu, jednocześnie promując zdrowe funkcjonowanie skóry.


UVO zawiera przeciwutleniacze i środki przeciwzapalne, które działają wiele godzin po nadmiernej ekspozycji na słońce, aby pomóc skórze szybciej się regenerować i łagodzić podrażnienia od wewnątrz. Ponadto regularne picie UVO pomaga naprawić i upiększyć skórę, zapewniając korzyści przeciwstarzeniowe przy użyciu tych samych mechanizmów.


„Nasze ciała mają naturalne mechanizmy ochronne i naprawcze, które chronią nas przed pewnym poziomem ekspozycji na słońce” – mówi dr Awadalla. „Mamy wiele wewnętrznych mechanizmów, które chronią naszą skórę przed promieniowaniem UV, ale z czasem ulegają one wyczerpaniu lub są przytłoczone nadmierną ekspozycją na słońce.

Przy odpowiedniej suplementacji, możemy pomóc wzmocnić tę naturalną ochronę, a także dodać dodatkową ochronę dzięki fitoskładnikom pochodzenia roślinnego.
W pierwszej fazie badań klinicznych UVO, wyniki wykazały znaczny wzrost promieniowania UVB wymaganego do wywołania oparzeń słonecznych po wypiciu UVO (w porównaniu do poziomu promieniowania UVB wymaganego do wywołania oparzeń słonecznych bez wypicia suplementu), który trwał od 3 do 5 godzin w zależności od typu skóry. Ta analiza potwierdza koncepcję i wyniki wielu badań naukowych z czasopism medycznych, dokumentujących skuteczność składników w UVO w ochronie i naprawie skóry. Trwają dodatkowe badania kliniczne dotyczące UVO. Ponieważ UVO zapewnia dodatkową ochronę od wewnątrz, jest idealnym uzupełnieniem istniejącego planu ochrony przeciwsłonecznej, który powinien obejmować kremy przeciwsłoneczne, okulary, czapki, koszule z długimi rękawami, parasole oraz ograniczanie czasu spędzanego na słońcu.

Dobrze wiedzieć! O UVO
UVO to rewolucyjny suplement witaminowy opracowany przez dermatologów, specjalnie opracowany w celu ochrony i naprawy skóry przed uszkodzeniami słonecznymi. Naukowo udowodnione składniki UVO działają od wewnątrz, dzięki czemu jest to zdrowy, łatwy i wygodny w użyciu.


Pij UVO (1) przed ekspozycją na słońce, zapewni Ci to 3-5 godzin dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej od stóp do głów, w tym oczu, (2) po nadmiernej ekspozycji na słońce, aby ukoić skórę, oraz (3) codziennie, aby naprawić wieloletnie uszkodzenia słoneczne , upiększać skórę i poprawiać ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie. UVO powstało z myślą o wszystkich narażonych na słońce, zwłaszcza tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.

O Bobby Awadalla, MD
Dr Bobby Awadalla jest dermatologiem certyfikowanym przez Radę i należy do Amerykańskiej Akademii Dermatologii, Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Dermatologicznej oraz Amerykańskiego Kolegium Chirurgii Mohsa. Uzyskał z wyróżnieniem dyplom medyczny w Drexel University College of Medicine, a następnie został głównym rezydentem Virginia Commonwealth University. Dr Awadalla doskonalił swoje umiejętności w chirurgii mikrograficznej Mohsa, zabiegu usuwania raka skóry i rekonstrukcji twarzy oszczędzających tkanki oraz innych zabiegach dermatologii kosmetycznej jako stypendysta w Methodist Hospital/Weill Medical College na Cornell University w Houston. Opublikował również liczne prace z dziedziny dermatologii. Dr Awadalla obecnie praktykuje w Coast Dermatology & Laser Surgery Center w Laguna Beach w Kalifornii.

Zdjęcia dzięki uprzejmości fredigitalphoto.net, BP Photostock, drinkUVO.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...