ZdrowieZdrowsze serce na lepsze samopoczucie*

Zdrowsze serce na lepsze samopoczucie*

Zdrowsze serce na lepsze samopoczucie*

Posiadanie zdrowego serca i układu krążenia jest dobrym motywatorem do wszelkiej aktywności fizycznej, którą podejmujemy. Ćwiczenia sprawiają, że nasze serce staje się silniejsze i sprawniejsze. Wspierają je przy codziennym życiu, które bywa przeciążające i stresujące. Choroby, które dotykają serce osiągają szczyt z powodu wielu czynników. Jednak odpowiednie ćwiczenia i właściwe odżywianie pomagają zrównoważyć i wspierać nasz nowoczesny styl życia. Bierzemy odpowiedzialność za to, co jemy, robimy i jaki styl życia prowadzimy. Dbanie o nasze zdrowie i dobre samopoczucie oznacza podejmowanie konkretnych kroków w celu utrzymania naszego serca i dobrego ogólnego stanu zdrowia. Czas dotrzeć do sedna sprawy!

1. Fakty dotyczące serca

Tak, jak wszystkie mięśnie, nasze serce nabiera siły z przeciążeniem, dlatego właśnie prowadzenie aktywnego trybu życia naprawdę potrafi nam pomóc. Poprzez ruch utrzymujemy właściwe krążenie w całym ciele, a co za tym idzie – poprawiamy wydolność naszego serca. Należy zauważyć, że choroby związane z sercem występują z taką samą częstotliwością zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Według AHA w rzeczywistości (American Heart Association) co trzecia kobieta cierpi na choroby serca lub związane z nim schorzenia. Istnieje kilka faktów, które mogą uświadomić nas, co warto robić, aby utrzymać serce przy zdrowiu. Oto kilka z nich:

 • Siedzący tryb życia to jeden z największych potencjalnych czynników ryzyka chorób serca. Co tydzień powinniśmy dążyć do co najmniej 150 minut aktywności o umiarkowanej intensywności lub 75 minut na wyższym poziomie.
 • Zdrowe tętno dla dorosłych wynosi 60-80 BPM. Kiedy śpimy, nasz przywspółczulny układ nerwowy staje się bardziej aktywny, a nasz BPM może spaść nawet do 40BPM!

2. Kilka produktów mających pozytywny wpływ na zdrowie serca

Diety bogate w tłuszcze nasycone/cukry i sól negatywnie wpływają na zdrowie naszego serca, być może bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę. Nawet kiedy staramy się żyć aktywnie, nie potrafimy do końca zrezygnować z niezdrowego odżywiania. Spożywanie zdrowych posiłków odgrywa niezwykle ważną rolę w kwestii zdrowia. Pozytywny wpływ właściwego odżywiania może zapobiegać zatykaniu wielu naczyń i tętnic wokół naszego serca. Oto kilka łatwo dostępnych produktów, które warto włączyć do swojej diety każdego dnia!

 • Ryba bogata w Omega 3 (łosoś/tuńczyk/makrela)
 • Jagody – bogate w składniki odżywcze i przeciwutleniacze
 • Orzechy – migdały i orzechy włoskie mają bardzo dobry wpływ na zdrowie naszego serca serce
 • Pomidory – to prawdziwe superfood

3. Pomocy! – Tętnice ciężko pracują

Wiele osób nie bierze pod uwagę faktu, że nasze arterie są porównywalne z systemem autostrad w mieście. Nasze tętnice pracowicie przenoszą każdy składnik odżywczy, który jest spożywany, wdychany lub wchłaniany przez skórę do każdej komórki w ciele. Podobnie działa system w mieście. Jeśli układ krążenia organizmu nie działa z maksymalną wydajnością, komórki, które są od niego zależne, zaczynają zanikać i umierać. Kiedy zdarza się to wystarczająco często, może prowadzić do poważniejszych problemów w organiźmie. Wiele chorób i schorzeń można w rzeczywistości przypisać nieprawidłowemu krążeniu.

Gazowy tlenek azotu (NO) jest głównie odpowiedzialny za utrzymanie układu krążenia w czystości i działanie z maksymalną wydajnością. Tlenek azotu jest naturalnie wytwarzany w organizmie w dużych ilościach, gdy jesteśmy młodzi. Jego produkcja często gwałtownie spada przy osiągnięciu wieku średniego i jeszcze gwałtowniej, kiedy osiągamy starsze lata życia. Podczas gdy poziom produkcji tlenku azotu spadnie, można go zastąpić codzienną suplementacją wysokiej jakości.

Erase Disease to producent suplementów znajdujący się w miejscowości Gilbert Arizona. Od 2010 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność, skupiła się na tworzeniu najwyższej jakości suplementów diety. Ich zakłady produkcyjne są regulowane przez FDA, a także licencjonowane i certyfikowane przez cGMP i NSF. Cardio-Juvenate Plus to ich sztandarowy suplement uzupełniający. Jest to sproszkowana mieszanka aminokwasów, witamin i minerałów, oparta na badaniach nagrodzonych Nagrodą Nobla w 1998 roku. Po zmieszaniu z wodą, sokiem lub innymi napojami ten suplement wytwarza terapeutyczne ilości gazowego tlenku azotu w krwiobiegu, który wchłania się do warstw śródbłonka ścian tętnic, odmładzając je i utrzymując elastyczność i elastyczność (jak w przypadku rurek chirurgicznych). Sprzyja to lepszemu krążeniu i przepływowi krwi do ważnych narządów i innych tkanek organizmu.

Oto więcej informacji na temat działania Cardio-Juvenate Plus:

Cardio-Juvenate Plus łączy cztery główne składniki, które działają synergistycznie w organizmie, tworząc obfity przepływ tlenku azotu w krwiobiegu.

Pierwszym składnikiem jest aminokwas L-arginina, który organizm łatwo metabolizuje do Tlenku Azotu. Według badań naukowych, aby wytworzyć wystarczającą ilość tlenku azotu mającego pozytywny wpływ na krążenie i przepływ krwi, potrzeba minimum 5 gramów L-argininy. Cardio-Juvenate Plus zawiera 5 gramów L-argininy o jakości farmaceutycznej w każdej porcji.

L-arginina jest niezwykle szybko metabolizowana przez organizm. 5 gramów aminokwasu zostanie zużytych w ciągu pierwszej godziny po spożyciu. Potrzebny jest również składnik wzmacniający.

 • Tutaj wkracza aminokwas L-cytrulina. Organizm powoli rozkłada L-cytrulinę na większą ilość L-argininy, którą następnie przekształca w więcej tlenku azotu. Jest to znacznie bardziej skomplikowany proces, dlatego całkowite przekształcenie L-cytruliny w L-argininę, a następnie w gazowy tlenek azotu może zająć do 23 godzin.
 • Według badań naukowych, 1 gram L-cytruliny jest potrzebny, aby osiągnąć terapeutyczną korzyść polegającą na utrzymaniu wystarczającego, przedłużonego poziomu tlenku azotu w ustroju. Dlatego w każdej porcji Cardio-Juvenate Plus znajduje się 1 gram wysokiej jakości L-cytruliny.

Po zmetabolizowaniu gazowy tlenek azotu jest zdolny do życia jedynie przez kilka sekund zanim się rozproszy. Dlatego potrzebny jest także silny przeciwutleniacz, aby spowolnić proces rozpraszania, tak aby jak najwięcej gazu mogło przeniknąć do warstw śródbłonka ścian tętnic i poprawić przepływ krwi oraz krążenie. Spośród wszystkich dostępnych przeciwutleniaczy, jednym z najsilniejszych jest witamina D3, której wielu osobom z wiekiem również brakuje. 2500 j.m. witaminy D3 zwykle wystarcza, aby utrzymać stabilny gaz tlenku azotu wystarczająco długo. Przenika on wtedy przez ściany tętnic i pomaga w poprawie przepływu krwi. Dokładnie taka ilość witaminy jest zawarta w każdej porcji Cardio-Juvenate Plus!

Przy suplementacji jakąkolwiek formułą odżywczą ważną rolę odgrywa również stosunek, w jakim składniki są wchłaniane przez organizm. Jest to biodostępnością. Im bardziej każdy z poszczególnych składników suplementu może zostać wchłonięty do krwiobiegu, tym suplement będzie skuteczniejszy w swoim zadaniu.

Połączenie tych cennych składników w jeden, łatwy do wymieszania i wypicia suplement sprawia, że ​​Cardio-Juvenate Plus staje się ważną częścią codziennej diety w celu utrzymania doskonałego zdrowia układu krążenia.

Cardio-Juvenate Plus jest dostępny w trzech pysznych smakach:

 • Klasyczna Jagoda
 • Kremowa Jagoda
 • Tropikalna Pomarańcza

„Jesteśmy dumni z obsługi klienta. Niezależnie od tego, czy jest to problem, czy tylko proste pytanie, zawsze chętnie pomagamy naszym cenionym klientom” — powiedział Erase Disease.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie CircleREI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...