Zdrowie & RodzinaZdrowie & RodzinaZnajdź równowagę między umysłem a ciałem i zdrowiem na lato*

Znajdź równowagę między umysłem a ciałem i zdrowiem na lato*

Znajdź równowagę między umysłem a ciałem i zdrowiem na lato*

Nareszcie nadeszła wiosna ze słonecznym niebem i kwitnącymi kwiatami. Jednak zmiana temperatury u niektórych może powodować zaostrzenie stanów ortopedycznych, takich jak zapalenie stawów. Dla osób cierpiących na bóle stawów i mięśni oraz każdego, kto jest zainteresowany poprawą ogólnego stanu zdrowia w miesiącach letnich, ortopedzi z Advanced Orthopaedic and Sports Medicine Institute oferują kilka pomocnych wskazówek.

[subscribe_to_unlock_form]


„Zdrowie mięśniowo-szkieletowe to coś więcej niż tylko kości i stawy” – wyjaśnia dr Michael Greller. „Dobre zdrowie ortopedyczne zależy od ogólnego samopoczucia danej osoby – zarówno ciała, jak i umysłu – w tym snu, odżywiania i radzenia sobie ze stresem. AOSMI zapewnia kompleksową gamę usług, które mogą zaspokoić całkowite potrzeby zdrowotne jednostki dzięki jednemu multidyscyplinarnemu zespołowi”. Dr Greller jest chirurgiem ortopedą, specjalizującym się w zaawansowanych, minimalnie inwazyjnych zabiegach artroskopowych, w tym ACL, rotatorów i chirurgii łękotki.


„Zachęcamy naszych pacjentów do takiego samego holistycznego podejścia, jakie stosujemy do ich leczenia”,
wyjaśnia dr Paulvin. „W miarę zbliżania się miesięcy letnich podkreślamy znaczenie między innymi nawodnienia, przebywania na świeżym powietrzu, regularnej aktywności fizycznej, uważności i relaksu”.
Konkretne zalecenia obejmują następujące elementy:

  1. Monitoruj nawodnienie. Spraw, aby woda butelkowana stała się zwykłym dodatkiem, takim jak torebka lub portfel, kiedy wychodzisz z domu. Latem bardzo łatwo jest się odwodnić, szczególnie podczas aktywności fizycznej – nawet spacerując ulicą. Instytut Medycyny ustalił, że mężczyźni powinni pić co najmniej 13 filiżanek, a kobiety co najmniej 9 filiżanek wody dziennie.
  2. Pozostań aktywny. Mówiąc o aktywności fizycznej, zaleca się, aby dorośli wykonywali co najmniej dwie godziny i 30 minut ćwiczeń każdego tygodnia, zgodnie z Centers for Disease Control. Osiągnij ten limit, wykonując zajęcia, które lubisz, takie jak ogrodnictwo, piesze wycieczki lub uprawianie sportów zespołowych z przyjaciółmi. Siła i elastyczność są szczególnie ważne dla zdrowia ortopedycznego.
  3. Odpocznij. National Sleep Foundation sugeruje, że dorośli śpią od siedmiu do dziewięciu godzin każdej nocy, aby promować optymalny stan zdrowia i ogólne samopoczucie. Ustalenie pory snu każdego wieczoru, ograniczenie spożycia kofeiny i włączenie do wieczoru rutyny na odpoczynek to tylko kilka sposobów na promowanie zdrowego wypoczynku.

O AOSMI
AOSMI dostosowuje leczenie, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty przy najmniej inwazyjnych zabiegach. Znany w Central Jersey z dokładnego, zindywidualizowanego leczenia zespół zapewnia kontrolę wagi, medycynę sportową i leczenie bólu, a także pełen zakres leczenia ortopedycznego. Osoby, które doświadczają bólu lub zmęczenia lub chcą dowiedzieć się więcej o ortopedycznym i holistycznym podejściu AOSMI do zarządzania zdrowiem, powinny skontaktować się z zespołem na ich stronie internetowej.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...