PodróżeZmień swoje odżywianie! *

Zmień swoje odżywianie! *

Zmień swoje odżywianie! *

Zdrowie i dobre samopoczucie to efekt zrównoważonej diety, ruchu i ćwiczeń, a także odpoczynku i oczywiście… snu! Kiedy którykolwiek z tych elementów zawodzi – powinniśmy przywrócić naturalną równowagę organizmu.

[subscribe_to_unlock_form]

Zazwyczaj skupiamy się na idealnym ciele (prawdopodobnie zainspirowanym kimś, kogo widzieliśmy w magazynie lub w mediach społecznościowych!) i zaczynamy maniakalnie ćwiczyć, aby zbliżyć się do niego choćby o krok – ale prawda jest taka, nasza dieta i odżywianie powinno być pierwszą rzeczą, od której inicjujemy zmiany. W końcu to nasz kompas żywieniowy lub nawyki determinują fizyczne paliwo i energię, którą mamy do dyspozycji na siłownię lub inne zajęcia fitness. Jeśli nie zadbamy o odpowiednie żywienie to dość szybko nasz zapał wypala się i męczymy nas naszym reżimem treningowym.

Mając to na uwadze, możemy zmienić nasze myślenie i wyznaczyć jasne cele żywieniowe, do których należy dążyć, abyśmy mogli naładować się energią i być bardziej efektywnymi. Na szczęście dla nas suplementów jest mnóstwo w dziedzinie zdrowia i sprawności, a wiele z nich może być pomocnych w przywróceniu naszego ciała do równowagi – mogą nas pobudzić, gdy zaczniemy zwracać większą uwagę na to, co i jak jemy. Bez tej równowagi nadal nie uda nam się osiągnąć zdrowego trybu życia, do którego dążymy. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc!


Utrzymywanie prostoty
Im czystsze jedzenie, tym lepiej. Oznacza to, że przetworzona żywność, która zatyka nasz organizm i obciąża nas nadmiarem cukru, soli oraz sztucznych dodatków i konserwantów, musi być bardzo ograniczona. Zdecyduj się na spożywanie pokarmów w ich najbardziej naturalnym stanie, abyś mógł przyjąć z nich niezbędne składniki odżywcze. To może wydawać się ciężkim zadaniem… ale jest wykonalne i jest możliwe przy odpowiednim skupieniu oraz chęci zmian.


Zakupy
Jeśli chodzi o suplementy, poświęć trochę czasu na research przed zakupem. Oczywiście wiele z tego jest metodą prób i błędów, ale posiadanie jaśniejszej wizji czego oczekujemy od suplementu może naprawdę pomóc. Suplementów jest wiele, więc może być trudno zawęzić wybór! Poszukaj firm, które Twoim zdaniem są zgodne z Twoimi celami zdrowotnymi, stylem życia i potrzebami. Możesz dowiedzieć się wiele o produkcie, który kupujesz, poświęcając trochę czasu na wczytanie się w szczegóły!

Zdobywanie kolejnych poziomów
Jesteśmy za bardzo skupieni na tłuszczu i ich roli w naszym fizycznym wyglądzie… i dlatego postrzegamy ich jak złych facetów – podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest! (Tak długo, jak jemy te właściwe!) Istnieje wiele firm wprowadzających innowacyjne suplementy, które pomagają nam osiągnąć bardziej zbilansowane spożycie „dobrych tłuszczów” i białka. Jednym z nich jest Level Up, tutaj przyjrzymy się bliżej ich produktom i temu, jak mogą zainspirować Cię do zdobywania kolejnych poziomów!

Level Up to linia suplementów diety dedykowana produktom „czystej etykiety”, zdrowemu stylowi życia oraz produktom przyjaznym dla ketonów.


Celem Level Up jest tworzenie naprawdę wysokiej jakości produktów w bardzo rozsądnej cenie – połączenie w branży suplementów zawsze było prawie niemożliwe do znalezienia. Albo produkty są kiepskie i niedrogie, albo są wysokiej jakości i drogie. Level Up wiedział, że musi to być możliwe, więc zaczął tworzyć suplementy według własnych standardów, zachowując jednocześnie realistyczne ceny. Ponieważ sprzedają bezpośrednio swoim klientom bez pośredników, są w stanie rozszerzyć te dodatkowe oszczędności na swoją wycenioną bazę klientów.
Level Up wierzy, że życie ma być przeżywane pełnią życia w każdej chwili. Każdy dzień powinien być twoim najlepszym dniem. Z czystym umysłem, idealną ilością energii i chęcią zamienienia zwykłego dnia w podróż… I mają rację!

Clean MCT® to oryginalny produkt marki i prawdziwa supergwiazda. To czyste i najwyższej jakości triglicerydy kwasu kaprylowego C8.

Ujmując to w kategoriach laików, jest to ultra-rafinowany ekstrakt z oleju kokosowego, który izoluje tylko ósmy łańcuch węglowy. Nawet to może brzmieć zbyt dziwacznie. Aby to przeanalizować, musimy szybko zrozumieć różnicę w typach tłuszczu.

C8 to MCT (trójgliceryd średniołańcuchowy), który różni się od „tradycyjnych” tłuszczów (długołańcuchowych) tym, że są rozkładane na energię. Średniołańcuchowe są natychmiast przekształcane w energię, podczas gdy długołańcuchowe kwasy tłuszczowe muszą przejść przez dłuższy proces metaboliczny.

C8 jest najbardziej wydajnym metabolicznie ze wszystkich łańcuchów tłuszczowych, dzięki czemu jest wysoce ketogenny – natychmiast zamienia się w ketony, które są spalane na energię. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy jest w ketozie, czy nie, dzięki czemu jest to fantastyczna podstawa dla każdego, kto jest na diecie keto.

Clean MCT jest idealny dla każdego, a nie tylko dla tych, którzy chcą wspierać ketozę. Wysokiej jakości paliwo, jakim jest Clean MCT, sprawia, że ​​jest to również doskonałe źródło paliwa dla mózgu. To sprawia, że ​​jest to niesamowity suplement dla tych, którzy potrzebują liftingu… bez dodatkowej kofeiny!

Wypróbuj teraz oryginalny „Clean MCT®” Level Up!

Najpopularniejszym sposobem włączenia takiego suplementu jest zmieszanie go ze świeżo parzoną kawą z masłem karmionym trawą. Na rynku są znacznie tańsze MCT i inne naśladowcy C8, jednak Clean MCT ma najwyższą moc C8, jest ekstrahowany przy użyciu opatentowanego procesu bez chemii i jest potrójnie filtrowany, aby uzyskać gotowy produkt, który jest całkowicie bezsmakowy, bezwonny i bezbarwny.

Dużo więcej w ofercie Level Up!
Multi-Kolagen to ostatnio prawdziwy hit. Jest to unikalna formuła z różnych źródeł kolagenu (krowa karmiona trawą, dzika ryba, kury z wolnego wybiegu i błona skorupek jaj), ale dodatkowo wzbogacona biotyną, kwasem hialuronowym, MSM i glukozaminą. To sprawia, że ​​ten produkt jest supergwiazdą wspierającą zdrowe włosy, paznokcie, stawy, skórę i zdrowie jelit. Korzyści są naprawdę wewnątrz i na zewnątrz.

„Naszym celem w Level Up jest pomóc Ci w pełni przeżyć Twoją podróż. Każdy opracowywany przez nas produkt ma ten sam cel, jakim jest uczynienie każdego dnia najlepszym, jaki może być, dosłownie przenosząc Twoje zdrowie na wyższy poziom. Jeśli suplement nie spowoduje zauważalnej zmiany w Twoim życiu, my tego nie zrobimy! Nasze zaangażowanie pomaga każdemu z was żyć lepiej, jaśniej i śmielej… podnieś poziom swojego przeznaczenia żywieniowego!” powiedział Level Up.

We współpracy z naszymi przyjaciółmi z Level Up.

Informacje dostępne na dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...