Bez kategoriiJedz jednego banana dziennie!*

Jedz jednego banana dziennie!*

Jedz jednego banana dziennie!*

[subscribe_to_unlock_form]

Czy wiesz, że według najnowszych japońskich badań naukowych, w pełni dojrzały banan z ciemnymi plamami na żółtej skórze wytwarza substancję zwaną TNF (czynnik martwicy guza), która ma zdolność zwalczania nieprawidłowych komórek. Im ciemniejsze plamy, tym wyższa jakość wzmocnienia odporności; Stąd im dojrzalszy banan, tym lepsza jakość przeciwnowotworowa. Banan o żółtej skórce z ciemnymi plamami jest 8 razy skuteczniejszy we wzmacnianiu właściwości białych krwinek niż wersja z zieloną skórką.

Kolejne badanie zostało przeprowadzone bardzo niedawno wśród 200 uczniów szkoły w Londynie. Dostali banany wraz z ich normalną dietą na śniadanie, przerwę i lunch. Badania dowiodły, że potas w bananach pomógł zwiększyć ich czujność umysłową oraz „moc mózgu”. Codzienne spożywanie banana na śniadanie dostarcza organizmowi składników odżywczych, które wspierają normalne funkcjonowanie mózgu.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...