ZdrowieZdrowieNie pozwól, aby ci się to przytrafiło!*

Nie pozwól, aby ci się to przytrafiło!*

Nie pozwól, aby ci się to przytrafiło!*

Jako dorośli powinniśmy być dobrze zorientowani w znaczeniu higieny jamy ustnej. To naturalne, że gdy jesteśmy młodsi, wykorzystujemy zdrowie naszych zębów i dziąseł, ale jak w przypadku większości rzeczy, z wiekiem przychodzi wiedza!

Możemy usprawiedliwiać naszą słabą wiedzę w młodości, ale na pewno nie, gdy będziemy starsi. Oczywiście, gdy się starzejemy i w związku z wieloma czynnikami żywieniowymi, nasze zęby i zdrowie jamy ustnej mogą ucierpieć.


[subscribe_to_unlock_form]

Być może nie pozwalamy sobie na tyle słodyczy i smakołyków, co w młodości, ale wiele nowoczesnych lub przetworzonych produktów spożywczych i napojów jest naładowanych ukrytymi cukrami. Alkohol, herbata, kawa i palenie mogą mocno przebarwić zęby, a stres może być przyczyną owrzodzeń jamy ustnej.


Krótko mówiąc, moglibyśmy uszkadzać zęby, nawet nie zdając sobie sprawy z rozmiarów szkód. Ubytki i próchnica występują, gdy cukier jest metabolizowany w kwas, co może dosłownie zniszczyć szkliwo na zębach.

Oto kilka małych przypomnień o tym, co może smakować wyśmienicie, ale nie jest tak wspaniałe dla zdrowia i higieny jamy ustnej!
Słodkie smakołyki! Słodkie przysmaki, takie jak ciasta, herbatniki i słodycze, powinny naprawdę stanowić bardzo małą część Twojej diety. Problem pojawia się, gdy często i przez cały dzień jesz przekąski. Spróbuj zwiększyć ilość przekąsek na bazie owoców i warzyw, aby zminimalizować kierowanie się do słodkiego kącika.


Napoje bezalkoholowe i napoje gazowane. Często są one pełne ukrytych cukrów, a nawet wersje niskocukrowe lub dietetyczne są nadal kwaśne! Dodatkowym niebezpieczeństwem jest mycie zębów zaraz po wypiciu napoju; kwas zmiękcza strukturę zębów. Może to prowadzić do większej erozji; unikaj mycia zębów przez godzinę lub dwie po zjedzeniu słodyczy. Dotyczy to również napojów cytrusowych, takich jak sok pomarańczowy!
Suszone lub ciągnące się owoce, takie jak rodzynki i sułtanki. Chociaż są one dobre dla Ciebie, są bogate w naturalne cukry, a ich konsystencja oznacza, że ​​mogą przyklejać się do zębów i dziąseł. Pomocne może być delikatne wyczyszczenie nicią dentystyczną lub płukanie dobrym płynem do jamy ustnej.

Lepsze czyszczenie zębów w celu ochrony i zachowania zdrowia i bieli zębów, a także utrzymania higieny dziąseł i jamy ustnej w dobrym stanie, może oznaczać poszerzenie zakresu tego, co stosujesz doustnie, chodzi tu o olejki, płyny do płukania jamy ustnej, nici dentystyczne i inne, takie jak oczywiście profesjonalna szczoteczka do zębów! Trusted Health to ekspert w dziedzinie zdrowia zębów i jamy ustnej; oto jak mogą Ci pomóc!

Firma Trusted Health Products została założona w marcu 2001 roku, a ich głównym celem jest dostarczanie skutecznych produktów wszystkim, którzy poszukują naturalnej alternatywy dla wielu produktów dentystycznych naładowanych chemikaliami dostępnych obecnie na rynku.

„Wierzymy, że „Natura zapewnia najlepszą odpowiedź” dla twojego zdrowia. Wszystkie nasze płynne produkty są wykonane w 100% z czystych olejków roślinnych i eterycznych bez żadnych chemikaliów ani GMO. Nasza technologia formułowania, Bioelectric Mapping®, opracowana na podstawie ponad czterech dekad badań, obejmuje biodynamiczną aktywność elektryczną generowaną przez Twoje ciało”– Trusted Health Products

Znaczenie bio-mapowania!
Bio-mapping został poruszony już wcześniej; oto przypomnienie, co to oznacza dla Ciebie i produktów, których używasz!
Za każdym razem, gdy twoje ciało przyjmuje składnik, czy to doustnie, na skórę czy jako pokarm, twoje ciało ma interakcje składników odżywczych z tym składnikiem. Twoje ciało rozkłada je, aby można było je wykorzystać lub odrzucić.
Trusted Health zaobserwowało te interakcje składników odżywczych i odkryło sposób ich mapowania. Czasami twoje ciało przechodzi setki interakcji ze składnikiem, aby przenieść go do miejsca, w którym może być używany przez twoje ciało.
Uzbrojony w te informacje, Trusted Health Products może dokładnie sformułować precyzyjną kombinację określonych składników, które zapewnią organizmowi optymalne odżywianie, aby osiągnąć najwyższy poziom. Dlatego ich produkty działają tak dobrze.

Oto spojrzenie na dwa produkty z ich asortymentu: OraMD Original Strength Tooth Oil i OraMD Extra Strength.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...