FitnessFitnessUtrzymuj i maksymalizuj swoje mięśnie! *

Utrzymuj i maksymalizuj swoje mięśnie! *

Utrzymuj i maksymalizuj swoje mięśnie! *

Mięśnie w Twoim ciele stanowią około 40% całkowitej masy ciała, a około 60% tej liczby znajduje się w dolnej części ciała… więc zawsze trenuj nogi! Mięśnie są znacznie gęstsze niż tłuszcz, więc ważą więcej, ale są w stanie spalać energię w znacznie szybszym tempie niż tłuszcz; potencjalnie około 3 razy szybciej i więcej. Więc jeśli chcesz schudnąć, upewnij się, że masz dobrze przygotowany trening siłowy. Możesz początkowo zwiększyć wagę, ale spalasz więcej tłuszczu i poprawiasz sylwetkę, napięcie mięśniowe, dodając swojej sylwetce rzeźby i oczywiście również zwiększając siłę!


[subscribe_to_unlock_form]

Kluczową rzeczą jest tutaj nie unikanie ciężarów; szczególnie kobiety wierzą w mit, że wyglądają bardziej „masywnie”, jeśli podnoszą ciężary. Tak naprawdę kobiety czerpią korzyści z tej aktywności na wiele sposobów, ponieważ trening siłowy wzmacnia kości, dzięki czemu zmniejsza ryzyko osteoporozy (na którą kobiety są bardziej podatne) wraz z wiekiem. Do tego dochodzi fakt, że trening siłowy wpływa na lepszą formę, lepszą postawę; pomaga Ci lepiej dostroić się do swojego ciała, a także czuć się wzmocnionym! Przyczynia się również do uwalniania „hormonów szczęścia”, endorfin i serotoniny, które są naturalnymi wzmacniaczami nastroju i dobrego samopoczucia.


Mięśnie wykonują dużo pracy, abyś mógł się poruszać i działać jak najlepiej, więc są podatne na zmęczenie. Jedynym mięśniem, który tak naprawdę nigdy się nie męczy, w ten sam sposób, jest Twoje serce… bije zawsze, dlatego dbaj i utrzymuj je silne poprzez utrzymywanie dobrze zbilansowanego programu cardio. Co najmniej 30 minut trzy-pięć razy w tygodniu, a także wdrożenie aktywności takiej jak spacery lub inne czynności, które możesz wykonywać codziennie… to wszystko się liczy!


Istnieje wiele sposobów dbania o zmęczone mięśnie, zawsze staraj się zapewnić sobie dzień odpoczynku między treningami siłowymi; mięśnie rosną i stają się silniejsze podczas odpoczynku pomiędzy sesjami! Wybór ciepłej kąpieli po treningu może również zdziałać cuda na zmęczone mięśnie. Poza tym kluczowe jest to, aby zawsze uzupełniać energię po treningu… dobre odżywianie pokazuje miłość do twojego ciała i mięśni!

Jeśli szukasz innych sposobów, aby pomóc zmęczonym mięśniom, Komega 6 to całkowicie naturalna marka zajmująca się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Tworzy i dystrybuuje linię mieszanek olejków eterycznych o unikalnym składzie, przeznaczonych do stosowania miejscowego.
Te „sportowe” olejki zaczynają wywierać pozytywne działanie na sportowcach, entuzjastach fitnessu i miłośnikach aromaterapii olejkami eterycznymi, a także na rzecznikach zdrowia i dobrego samopoczucia na całym świecie. Pochodząca z Teksasu mieszanka olejków eterycznych Komega 6 została specjalnie stworzona, aby pomóc ulepszyć i wzbogacić życie entuzjastów fitnessu i sportowców, którzy wolą stosować całkowicie naturalne, oparte na roślinach podejście, aby towarzyszyć ich aktywnemu, zdrowemu trybowi życia. Każdy pozyskiwany składnik musi mieć certyfikat analizy pod kątem jakości, a przed mieszaniem i butelkowaniem jest również testowany przez ich wewnętrzny zespół ds. jakości.


Oto, co oferuje Komega 6!
Każda mieszanka olejków eterycznych Komega 6 jest wstępnie zmieszana i gotowa do nałożenia z mieszanką nośników zawierającą olej kokosowy, olej z awokado, olej z nasion lnu i olej z nasion kenaf. Ten mix nośników zwany „Carrier Supreme” ma na celu dostarczenie całkowicie naturalnego pochodzenia, przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę do różnych zastosowań związanych ze sportem i zdrowiem, a wszystko to bez ryzyka niepożądanych skutków ubocznych.


Metabolic Lift to mieszanka przedtreningowa, która wykorzystuje silną moc olejków cynamonowych i cytrusowych, aby pomóc rozgrzać i rozluźnić włókna mięśniowe przed treningiem. Wmasowując olej w skórę, Metabolic Lift pomaga zapobiegać przeciążeniu mięśni, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu wytrzymałości mięśni podczas i po wymagającym treningu. Stymulujące działanie cytrusów i cynamonu powoduje wzrost temperatury ciała i pocenie się, co prowadzi do bardziej zintensyfikowanego treningu, aby wspomóc wyższy wskaźnik spalania kalorii.
Focus Factor ma aromaty miętowe, cytrusowe i ziołowe, które zostały opracowane, aby pobudzić entuzjazm i promować energię i skupienie. Zawiera olejki, takie jak rumianek, rozmaryn i mięta pieprzowa oraz ma nieco stymulujący, ale uspokajający wpływ na umysł po wtarciu w skórę.

Informacje dostępne na www.dziendobrywellness.pl, w tym tekst, grafika i inne materiały, służą wyłącznie celom informacyjnym. Poleganie na jakichkolwiek informacjach zawartych w www.dziendobrywellness.pl odbywa się na własne ryzyko użytkownika. W artykule może pojawić się sponsorowane lokowanie produktu. Odwiedzający tę stronę internetową przyjmuje do wiadomości, że informacje dostępne na lub za pośrednictwem www.dziendobrywellness.pl nie są i nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej. Prawa autorskie Circle REI Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

[/subscribe_to_unlock_form]

Udostepnij:

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Popularne

REKLAMA

spot_img

Podobne Posty

Mąka bambusowa przepisy i jej właściwości dla zdrowia

Mąka bambusowa to najnowsza innowacja wykonana ze świeżych, młodych...

Czy plastik negatywny może uratować planetę?*

To, że przemysł kosmetyczny ma problem z opakowaniami, nie...

Suplementy treningowe: czy naprawdę zwiększają wydajność?*

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z każdego powtórzenia i...

Co warto wiedzieć o ćwiczeniach i jak zacząć*

Ćwiczenie polega na podejmowaniu aktywności fizycznej i zwiększaniu częstości...